एसईओ

Arama Motoru Optimizasyonu – İyi Kalite İçeriği Göndererek Web Sitenizin Sıralamasını İyileştirin

Onunla yüzleşmek için gerçekten çok zaman harcıyorlar, bilgisayarlarını yazı yazmak için çok zaman harcamak istiyorlar ve daha sonra bu makaleleri gönderiyorlar? Pek çok insan bunu kısa bir süreliğine yapar, ancak etkili olması ve çalışmanın yolunda çalışması için haftada birkaç saat yazmak gerekir. Yazma tamamlandığında, gönderim zamanı. Makale pazarlaması, parmak işinin kolay bir parçası değildir. Gerçek şu ki, geri bağlantıları kazanmanın en çok zaman alan yollarından biri.

Eğer bir makaleden geri link almak için gerekli olan çabaları koyarsanız, o link çok uzun bir süre orada olacak. Bir kerelik bir makale ya da bir kez gönderim yapıyorsanız, o zaman orada olacak ve gelecek yıllar için güçlü duracak. Pek çok makale dizinine gönderirseniz, Google'ın makaleyi tamamen devre dışı bırakma şansını yakalarsınız. Henüz yapmıyor olsalar da, herhangi bir şey mümkündür. Yinelenen içerikle daha katı hale geliyorlar ve cezalar gelecekteki kazanımları artırabilir.

Gönderdiğiniz her siteye benzersiz makaleler göndermenin birçok yararı var. Faydaları zaten zaten negatifleri ağırlaştırıyor, o yüzden neden orijinalleri şimdi yazmıyorsunuz ve kendinize biraz zaman kazandırıyorsunuz. Orijinal makaleler çok değerlidir ve eğer bunlardan yeterince ibraz ederseniz, diğer insanlar bu makaleleri yeniden yayınlayacaklardır. Yazdığınız her makale yeniden yayınlanmayacak, ancak çok fazla çaba harcayacak ve çok iyi olanları yazacak olursanız, bazıları yeniden yayınlanacak ve siteniz gerçekten fark edilmeye başladığında ortaya çıkacaktır.

Birçok insan 10 hatta 20 makale gönderiyor ve sonra durup başka bir şey göndermiyorlar. Belki de bunu yapmak için zamanlarına değmezler. Ortalama olarak, bir kişinin işe yarayıp yaramadığına karar vermeden önce kısa bir süre içinde bir konuda en az 40 makale göndermesi gerektiğini söyleyebilirim. Sadece kendiniz için bir kez deneyin, göründüğü kadar zor değil.

Harekete geçmenin faydaları çoktur. Kaliteli makaleler yazdığınızda yeni başlayanlar için dizinler kolayca kabul edecektir. Eğer içeriğiniz sadece dilbilgisel olarak doğru değil, aynı zamanda ilginç ve henüz detaylı ve canlı bir nokta ise, o zaman pek çok kişi bunları okuyacaktır.

İyi orijinal makalelerin sizin ve işiniz için kazanabileceği pozlama, sonuçların kendileri için sonuçları görmeye çalıştığı zaman oldukça şaşırtıcıdır. Bir makale yazmaya başlayın ve kendileri için oluşturabilecekleri trafiği görün.

Kendi yazınızı yazmanın faydaları çok fazladır ve bir günde yazabilmeniz ve gönderebildiğiniz kadarını göndermeye başlayabilirsiniz. Bunu birkaç ay boyunca yapın ve size garanti ediyorum ki, insanlar ve dizinler için sağladığınız her makalede çok daha kolay olacaktır. makaleleri göndermeye bugün başlayın!