एसईओ

Arama Motoru Optimizasyonu Trafik – Rakiplerinizi Outranking Hakkında Bilmeniz Gereken Sırlar

Pazarınızdaki anahtar kelimeler için daha fazla sıralama elde edecekseniz, sıralamanızdan daha yüksek olan diğer siteleri geçebileceğinizden emin olmanız gerekir. Bu makalede, bunun nasıl gerçekleşeceğini tam olarak göstermek istiyorum. Böylece, sitenize çok sayıda ziyaretçi çekebilir ve gelecek yıllar sürecek sıralamalar alabilirsiniz.

İnsanların SEO İle Olan En Büyük Problemi …

Çoğu kişi daha fazla sıralamaya geldiğinde, çoğu insan, üstlerindeki sitelere kıyasla daha yüksek yerleşimler elde edemeyeceklerinden endişe ediyor. İnsanlar çok fazla bağlantıya sahip olan ve çok fazla sıralamaya sahip olan birçok site olduğu gerçeğinden dolayı çok korkutuldu.

Eğer oraya varırlarsa, o sıralamaları da alabilirsin! Pazardaki tüm rakiplerden kaçmaya odaklanmadığınızdan emin olmanız gerekir. Rekabet sahibi olmanın harika bir şey olduğunu anlamanız gerekir, çünkü alıcıları size getirmek için hangi anahtar kelimelerin işe yarayacağını kolayca anlayabilirsiniz.

Bir anahtar kelimenin bir çok rakibinin buna göre sıralandığını görüyorsanız, muhtemelen siteye ziyaretçi çekmeye çalışan çok sayıda kullanıcının olduğunu ve bu ziyaretçilerin ne sattığını satın almaları gerektiğini öğreneceksiniz.

Bu nedenle, rakiplerinizi kucakladığınızdan emin olun ve hiç rekabet etmediğiniz için sıralamak için anahtar kelimeler bulmaya çalışmayın.

Burada, Rakiplerinizi Nasıl Yararlanabileceğinizi Ve Sitenize Daha Fazla Ziyaretçiye Sahip Olabilirsiniz …

İlk önce – Sitenizi yalnızca birkaç arama terimi için optimize etmeye odaklandığınızdan emin olmalısınız.

Başka bir rakibin bulunmadığı bir pazarda iseniz, aynı anda düzinelerce anahtar kelimeyi denemeyi ve sıralamayı deneyebilirsiniz. Ancak, aynı şeyi yapan birçok insanın olduğu terimler için sıralamaya çalışıyorsanız, yalnızca bir veya iki anahtar kelimeye odaklandığınızdan emin olmanız gerekir.

Bu şekilde çabalarınızı gerçekten iyi şeyler yapmaya odaklayabilirsiniz.

İkincisi – Sadece alıcılar göndermek için çalışacağını bildiğiniz anahtar kelimeler için sıraladığınızdan emin olmalısınız.

Arama terimleriyle zamanınızı boşa harcamayın çünkü iyi görünüyorlar, iyi görünüyorlar veya yüksek bir arama hacmine sahipler. Pazarda satmaya çalıştığınız şey için en mantıklı olanlardan sonra gidin.

Böylece, daha fazla kar elde edebilecek ve çok fazla zaman harcamak zorunda kalmayacaksınız.