एसईओ

Aziz Patrick Günü Google doodle eski İrlandalı ogham alfabesinde yazılmış gizli kelime içerir

Bugünkü Google doodle’ını kutlayan Aziz Patrick’in Günü gizli bir kelime içeriyor, ancak eski İrlandalı ogham alfabesini deşifre etmek zorundasınız.

İrlandalı sanatçı Ross Stewart tarafından yaratılan doodle, “St. Patrick’in Günü. ”Görüntü, geleneksel bir İrlanda sahnesini betimlerken, Google’ın adını belirten taşların düzenlendiği bir taş ustasıyla. Ogham alfabesi harfleriyle yazılmış gizli mesaj, büyük taşa oyulmuştur.

“Google 'L'de ayakta durmak, İrlanda'nın en eski yazı biçimine saygı duyan uzun bir taştır: ogham, Google'ı Google Doodle Blog’a yazıyor:“ Kenar, her biri bir dizi antik oymayla işaretleniyor. ogham alfabesinin bir harfini temsil eden grup. ”

Google, Stewart'ın St Patrick's Day doodle'ının çalışmalarının aşağıdaki erken dönem eskizlerini paylaştı:

Büyük taşa oyulmuş olanı bulmakta zorlanıyorsanız, Google’ın doodle ekibi, ogham alfabesi için bir görüntü arayışına bir bağlantı sundu.


लेखक के बारे में

Amy Gesenhues, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazileri için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.