डिजिटल विपणन

Başarılı İnternet Pazarlama İşine Dört Adım

Başarılı bir İnternet pazarlama işinin dört adımı şunlardır:

1) Girdi
2) Belirleme
3) Zor İş
4) Yönleri takip etme yeteneği

5 ve 6'dan referanslar Her internet pazarlama işinde şekil kazananlar sızıyor. Az ya da hiç çaba sarf etmeden yapabileceğiniz fevkalade kolay parayla kuşatılmak için onların hype'ını tıklamanız yeterli. Onun yerine benimki bir umutsuzluk hikayesidir. Meşru bir internet iş sistemi buldum gücüm içinde (çalışmam) ve (benim hayatımda) Tanrı tarafından yönlendirilmiş gelenleri yapmak için rehberlik ettim.

1) Giriş: İnternet işiyle çalışmak konusunda ne kadar ciddisiniz? Seçim yapabileceğiniz çok şey var. Seçtiğim sistem çabalarınızın yüksek bir girişini gerektirir. Geleneksel bir işi bıraktığımdan beri benim için sorun değil. Aşağılayıcı olmakla birlikte, böyle bir şey olmamıştı, yine de bir çıkmaz sokak işinde olurdum. Bir online pazarlama işiyle işten çıkarmalar asla gündemin bir parçası değildir. Ben şimdi kendi patronum.

2) Tespit: Kendiniz ve önemsediğiniz kişiler için daha iyi bir yaşam ister misiniz? Bir internet pazarlama işini bir hobi gibi çalıştırabilir ya da bir iş gibi davranabilirsiniz. Gündüz işine asılırken yarı zamanlı çalışabilirsiniz. Bu iş patronunuzu ateşlemek için bir çıkış tarihi belirlemenizi teşvik ediyor. İstifa mektubunuzu yazmanız, bundan 90 gün sonra tarihlendirmeniz ve bir hatırlatma olarak öne çıkmanız önerilmektedir. Korkunç biliyorum ama kararlılık göstermek kararlılığınızı gerektirir.

3) Zor iş: Ev işlerine bağlı internet işinde başarılı olacağınız kararında, sıkı çalışma düzeyi ön değerlendirme olmalıdır. Odaklanmış sıkı çalışmaya katılmayı taahhüt etmelisiniz. Verdiğiniz yönergeleri sürekli izleyin. İşinizin başarılı olmasını istiyorsanız, ısrarın bir yaşam biçimi haline gelmesi gerekir. Tutarlı ol. Kalıcı ol.

Dördüncü adım, talimatları takip etme kabiliyeti, daha ileriye gitmeden önce iyi düşünülmelidir. Eğer her şeyi bildiğini düşünüyorsanız, eğer tek başına gidebileceğinizi düşünüyorsanız, itiraf etmekle gurur duyuyorsanız, yardıma ihtiyacınız varsa, zamanınızı boşa harcamayın.

Esasen, talimatlara uyma becerisi, bu İnternet pazarlama işinde başarıya giden yoldur. Her şey sağlanır. Kurulum, istediğiniz zaman açabileceğiniz destekle birlikte gelir. Eğitim kurucu devam etmekte ve kurucuların zaten fantastik oyun planını geliştirmek için işi değiştirmeye devam etmeleriyle gelişmektedir. Tek yapman gereken, biz çocukken olduğu gibi lideri takip etmektir. Esnek olun, işinizi iyileştirecek olan dönüşler ve dönüşler için dikkatli olun. Bu girişimciler topluluğu, başarılı olduğunuzu görmek ister ve herhangi bir zamanda zorluklarla karşılaşırsanız, yardım ve teşvik sağlayacaktır.

Ayrıca, İnternet pazarlamacılığı o kadar hızlı değiştiği için, yönergeleri takip etme kabiliyetiniz bu bağlılıkla devam etmelidir. Herhangi bir değişiklik tüm üyelere yayınlanacak. Sürekli eğitim, İnternet pazarlama işinizi nasıl sürdüreceğiniz konusunda sizi güncel tutar. Webinars, Skype, Twitter, telefon konferansları, e-postalar, bloglar ve daha fazlası ile çalışıyorsunuz veya bunları gerçekleştiriyorsunuz çünkü başarılarınız için sosyal ağ gereklidir.

Unutmayın, başarı için: girdiyi, kararlılığı, sıkı çalışmayı ve talimatları takip etme kabiliyetini alır. Aradığın şey bu mu, yoksa karar vermelisin. Herkes farklı ve aradığımız hedefler kendi koşullarımıza göre değişecektir.

Son olarak, e-ticaret, bugün iş yapmanın bir yoludur. Bu iş planı, hedeflerinizin ne olabileceğine ulaşmak için sizi oyunun önünde tutacaktır.