डिजिटल विपणन

Bilgisayar Yardımı

Bir bilgisayarı düzenli olarak kullanan herkes hata mesajlarından haberdar olmalıdır. Windows kullanıcıları olanlardan muhtemelen bu hataların daha fazlasını görüyoruz.

Hata onarım işini hiç yapmadıysanız, bilgisayarınızı açmak veya içinde bir şeyi değiştirmek için bilgisayarınızı açmak çok kafa karıştırıcı gibi görünebilir. Düşünce, bilgisayarlarını pahalı tamirhaneye çekmek için birçok insanı yolluyor.

Ancak, PC'nizde çalışmak bazı kullanıcıların inanabileceğinden çok daha kolay. Bu kaynaklar, bir bilgisayar uzmanı gibi bilgisayarınıza girip çıkmanıza yardımcı olacaktır.
Çevrimiçi bilgisayar tamir servisleri size zaman ve para kazandırır. Bu nedenle, PC'nizin güvenliğini tehlikeye sokacak kadar eğlence, para veya zaman miktarı yoktur.

Tüm Windows bilgisayarların performansı, genel önleyici bakım düzenli olarak yapılmadan zamanla azalacaktır. Ancak en düzenli kullanıcı bile, bilgisayar donanımında bazı değişiklikler yapmadan eski bir bilgisayarı dijital çağda hızlı gerçekleştiremez. Bununla birlikte, bilgisayarda yaptığınız şey büyük ölçüde bilgisayarınızın performansını artırmak için hangi adımların atılması gerektiğini belirler.

Bilgisayar bakımı, bilgisayarların daha iyi çalışmasına yardımcı olan şeydir. Bununla birlikte, çoğu bilgisayar kullanıcısı, sistemlerine bakmanın önemini görmezden gelir. Bu makalede, bazı temel ve kolay kendin yap bilgisayar onarım ve bakım ipuçları gider.

Windows kapanana kadar PC'nizi asla güç düğmesinden kapatmayın. Bu kuralın bir istisnası, bilgisayarınızın kilitlendiği ve sabit sürücünüzün çalışmadığı zaman ortaya çıkar (sabit sürücü ışığı yanıp sönmez). Bu durumda, sabit sürücüye zararlı etkileri olmadan gücü kapatabilirsiniz. Gücü kesmek, kayıp veri veya Windows dosyalarına da yol açabileceğinden, bunu yapmanız gerektiğinde yapmanız gerekir.

Bu kuralı takiben, sabit disk kafalarının sürücü diskin yüzeyine temas etmesinden kaynaklanan sabit disk sürücü hatalarını önleyeceği ve bir dizi pencere sorununu önleyecektir. Çevrimiçi bilgisayar destek teknisyeninizden, bu tür PC onarım ipuçlarından daha fazla bilgi almanızı isteyebilirsiniz.