एसईओ

Bilmeniz Gereken Önemli Mektuplar – SEO

Satış ve / veya pazarlama için bir knack ve SEO anlayışı olan herkes, bu karlı alana girebilir. Bazı şirketler, kaliteli SEO için cömert ücretler ya da ödüller sunarak, bunu, gelir elde etmek için internetten yararlanmak isteyen herkes için harika bir fırsat haline getirir.

Web tabanlı iş dünyasında, SEO bilgisi, başarı ve durgunluk arasındaki farkı ifade edebilir. "Arama motoru optimizasyonu" nun kısaltması olan SEO, Google, Yahoo veya Bing gibi arama motorlarının web sitesini her ne zaman ziyaret edeceğini tahmin etmek için bir web sitesi içinde stratejik olarak yerleştirilmiş anahtar kelimelerdir. arama kriterlerini girin.

Arama motorları, "anahtar kelime doldurma" gibi uygulamalara gittikçe daha fazla ilgi duymaya başladı. İçeriğin içeriğinde çok fazla yer tutan anahtar kelimeler, yazarın arama motorlarını daha yüksek bir sitede web sitelerini "görmeye" zorladığı açıktı. diğerlerinden daha. Çok uzun zaman önce, bu başarılı olurdu; Ancak, şimdi arama motorları "daha akıllı" çalışıyor, anahtar kelime doldurmayı tanıyabilir ve bunu uygulayan siteleri tamamen reddeder.

Bu, tasarımın teknik yönünden yetkin olabilecek, ancak web sitesinin arama motoru sorgularında en iyi buluntu olarak gösterilme yeteneğini optimize etmek için anahtar kelime değiştirme ve yerleştirme uzmanlığından yoksun olan web sitesi geliştiricileri için yeni zorluklar sunuyor.

Bu, internet pazarlamasının tüm alanlarında kesinlikle yeni bir segment açtı: SEO'yu yeniden satma işi. SEO konusunda uzman olan pazarlama uzmanları artık web geliştiricilerinin müşterilerini kullanabileceği ve satabileceği SEO'yu sağlamak için hizmetlerini web geliştiricilerine aktarıyor.

SEOyu Kim Tekrar Satabilir?

Satış ve / veya pazarlama için bir knack ve SEO anlayışı olan herkes bu kazançlı alana girebilir. Bazı şirketler kaliteli SEO için cömert ücretler ya da ödüller veriyorlar, bu da web sitesi geliştirme için teknik jargonu bilmeye gerek duymadan, gelir elde etmek için interneti kullanmak isteyen herkes için büyük bir fırsat.

Neden SEO Tekrar Satıyor?

SEO sık sık web sitesi geliştirme sınırları içinde görülen bir beceri değildir. Web sitesi geliştirme ve bakım hizmetlerini dış kaynak kullanan şirketlerin, SEO'nun ne kadar önemli olduğuna dair bir fikri yok. Web geliştiricileri SEO hakkında çok şey duydular ve ne olduğunu biliyorlar, ancak SEO'yu uygulamak için genellikle beceri ve uzmanlıktan yoksundurlar.

Bir SEO satıcısı olarak, bir işletme her ihtiyaç için belirtilen şartlara uygun olarak kaliteli arama motoru optimizasyonu sağlamak için SEO bilen ve anlayan kişilerle sözleşme yapar. SEO, müşteriye, ilgili tüm tarafların yararına müşteriye satış yapacak olanlara satılmaktadır.

Web geliştirme şirketleri ve SEO'yu yeniden işleyen işletmeler bu düzenlemeden faydalanırlar, çünkü bu hizmetleri, bir satış ve / veya pazarlama personelinin istihdam edilmesinden ve düzenli olarak maaşlar ve faydalar ödemek yerine, ihtiyaç duyulan bir şekilde dış kaynak kullanımı için daha ucuzdur. onları tutmak için.

SİPARİŞ VERMEK için herhangi bir sakınca var mı?
Faydaları çok olsa da, SEO satışını değerlendirirken dikkat edilmesi gereken bazı uyarılar olabilir.

* Tüm taraflar sık ​​ve açık bir şekilde iletişim kurmalı;
* Bütün taraflar araştırmalarını yapmalı ve ortak oldukları şirketlerin itibarlı ve iyi durumda olduğundan emin olmalıdırlar;
* Tüm taraflar, bağlayıcı bir sözleşme imzalamadan önce belgeleri dikkatli bir şekilde okumalı ve burada yer alan tüm şartları anladıklarından emin olmalıdırlar;

Bu Nihayet Senin İçin?

Bir web geliştiricisi, SEO sağlayıcısı veya SEO satmaya yönelik bir varlık olsanız da, internet pazarının bu segmentinin burada kalmak ve bu niş içine girmek isteyen herkese kar sağlamak için var olduğuna inanmak için her türlü sebep vardır. !