एसईओ

Bing Ads, Genel Bakış sekmesini geliştirir, kaydetmeyi ve raporları paylaşmayı kolaylaştırır

Bing Ads, reklamverenlerin hesap performanslarını analiz etmelerini kolaylaştırmayı amaçlayan web arayüzü için birkaç raporlama güncellemesi yapıyor.

Kampanya ve Hesap Özeti sayfalarından raporları paylaşma ve kaydetme

İlk seçenek Yukarıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi, Kampanya sayfası ve Hesap Özeti sayfasından oluşturduğunuz raporları kaydedin, planlayın ve paylaşın.

Bir kampanya veya hesap özeti raporu indirmeyi seçtiğinizde, indirme penceresi artık bir raporu e-postayla göndermek için seçenekler içerir Belirli insanlara günlük, haftalık veya aylık gibi düzenli bir sıklıkta. Kullanıcılar daha sonra raporlarını kaydedebilir, bunların tümü Bing Ads arayüzünde sol gezinti bölümünde yeni bir “Kayıtlı Kampanya Raporları” menü öğesi altında bulunabilir.

Genel bakış sekmesi güncellemeleri harekete geçme yeteneğini içerir

Yeni görseller Genel Bakış sekmesi – hesap ve kampanya düzeylerinde kullanılabilir – en iyi değişiklikleri, anahtar kelimeleri ve "kullanıcıların aradığı" kiremitleri içerir.

En üstteki değişiklikler, kampanya verilerini hesap özet düzeyinde ve विज्ञापन grubu verilerinde kampanya düzeyinde gösterir. Grafiği en büyük kazancı, düşüşü veya her ikisini birden gösterecek şekilde filtreleyebilir ve 10 metrikten birini seçebilir.

Reklamverenler, "kullanıcıların aradığı" kiremitinden, arama, sorgulama ve gösterimleri kullanarak arama sorgusu performans verilerini görebilir ve sıralayabilir. Daha da yararlı olan şey, kullanıcıların doğrudan karodan sorguları ekleyip dışlayabilmesidir.

Son olarak, Genel Bakış raporundaki cihazlar döşemesinin güncellenmiş bir görselleştirmesi ve dönem-arası karşılaştırmalar için desteği vardır.

Bing daha fazla görselleştirmeyle Genel Bakış sekmesini oluşturmaya devam edeceğini söylüyor.

Bu özellikler hala yayılıyor gibi görünüyor, bu yüzden onları hesaplarınızda henüz göremeyebilirsiniz.


लेखक के बारे में

Ginny Marvin Tüm yayınlarda günlük editörlük operasyonlarına yardımcı olan ve ücretli medya kapsamını denetleyen Third Door Media'nın Yardımcı Editörü. Ginny Marvin, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazisi için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntülü reklam ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularıyla ilgili yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesiyle, Ginny hem kurum içi hem de ajans yönetim pozisyonlarını tutmuştur. Twitter'da @ginnymarvin olarak bulunabilir.