एसईओ

Bing Ads, Hedef EBM ve Dönüşümleri En Üst Düzeye Çıkarma stratejilerini gerçekleştirir

Bing Ads Pazartesi günü, Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, İngiltere veya ABD’yi hedefleyen kampanyalarda, Otomatik Hedefleme Stratejileri Hedef EBM ve Dönüşümleri En Üst Düzeye Çıkarma işlemlerinin artık genel olarak kullanılabileceğini açıkladı. Her iki strateji de bir yıldan uzun bir süredir test edilmiştir.

Dönüşümleri En Üst Düzeye Çıkarma, bir kampanyanın bütçesi içinde olabildiğince çok dönüşüm elde etmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca, kampanya düzeyinde maksimum TBM (tıklama başı maliyet) belirlemek için bir seçenek de vardır, ancak reklamverenler tek tek विज्ञापन grubu veya anahtar kelime teklifleri belirlemez.

Hedef EBM, reklamveren tarafından elde edilen ortalama edinme başına maliyet elde etmeyi amaçlamaktadır. kampanya düzeyinde ayarlar. Bu stratejiyle de, reklamverenler ek teklif kontrolü için maksimum TBM belirleyebilir ve reklamverenler, bu teklif stratejisini kullanarak bir kampanyadaki reklam grubunu veya anahtar kelime tekliflerini ayarlamaz veya değiştirmez.

Bu dönüşüm tabanlı teklif stratejilerinden birini kullanmak için. Kampanyalar son 30 gün içinde en az 15 dönüşüme sahip olmalıdır. Tüm makine öğrenimi destekli otomasyonlarda olduğu gibi, daha fazla veri eğitmek ve daha iyi öğrenmek için. Bing Ads, stratejilerin hedeflenen hedefleri öğrenmesi ve başarması için en az iki ila üç hafta geçmesine izin vermenizi önerir.

Bing Ads, reklamverenlerin bireysel olarak manuel teklif vermelerini sağlar. Bir kampanyadaki reklam grupları veya anahtar kelimeler, Hedef EBM'yi veya Reklam grubu veya anahtar kelime için Manuel teklif stratejisi türünü seçerek Dönüşümleri En üst düzeye çıkarmayı ayarladı.

  • Reklamverenler, otomatik teklif vermeyle teklif değiştirici değerlerini -90% ile + 900% arasında kullanabilirler. Bir kampanyanın hedefleme seçeneğinden aldığı tıklama hacmini (cihaz türü, konum, reklam programı veya kitle) artırmak veya azaltmak. % 100'lük bir teklif değiştirici değeri, ilgili hedefleme seçeneğinden çıkmak için hala bir yol olarak işlev görecektir. Bing, otomatik teklif vermeyi kullanan kampanyalarda teklif ayarlamalarının EBM hedefini değiştirmediğini ve "tekliflerinizin maksimum TBM’nizin üzerine çıkmasına neden olabileceğini" belirtiyor.
  • Hem Dönüşümleri En Üst Düzeye Çıkarın hem de Hedef EBM, hesapların Evrensel Etkinlik İzleme (UET) uygulamasına sahip olmasını gerektirir. Dönüşüm izleme için sitelerinde ve üçüncü taraf bir yönetim aracı kullanıyorsanız, teklif ayarlamaları bu stratejilerden birini kullanan kampanyalarda geçerli olmaz. Bing Ads, reklamverenlerin teklif stratejisi seçeneklerini değerlendirmelerine yardımcı olmak için aşağıdaki kullanışlı bir karşılaştırma tablosunu bir araya getirmiştir.

    Kaynak: Bing Ads

    Bing, tarama etkinliği, işletim sistemi, arama sorguları gibi teklif stratejilerini bildirmek için çeşitli sinyaller kullanır. reklam metni. Sistem ayrıca, gün veya haftanın gününe, kullanıcı konumuna ve cihaz türüne göre gerçek zamanlı olarak teklif ayarlamaları yapar.

    लेखक के बारे में

    Ginny Marvin, günlük editöre yardımcı olan Üçüncü Kapı Medyası Yardımcı Editörü Tüm yayınlarda operasyonlar ve ücretli medya kapsamını denetler. Ginny Marvin, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazisi için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntülü reklam ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularıyla ilgili yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesiyle, Ginny hem kurum içi hem de ajans yönetim pozisyonlarını tutmuştur. Twitter'da @ginnymarvin olarak bulunabilir.