डिजिटल विपणन

Büyük EBM Pazarlama Avantajı

CPA Marketing, çevrimiçi çalışanlar için yeni ve yeni bir fırsat. Genellikle kısaltma açısından konuşulur, ancak Eylem Başına Maliyet anlamına gelir. Bu pazarlama kampanyaları ve fırsatları gerçekten küçük bir görev değildir, ancak çevrimiçi iş dünyasının çoğalması onları işlerinde daha fazla kıvılcım yaratmak için kullandığı için çok ödüllendirici olabilir. Ayrıca, bu fırsatlardan bazılarına karşı ihtiyatlı olabilirsiniz. Bazıları, özellikle akıllı, yeni internet kullanıcılarını akıllı kartlarla ve ücretsiz bir iPod kazanma, ücretsiz bir iPhone alma ve e-postanızı eklemenizi sağlayan diğer birçok ücretsiz teklifle birlikte hedefleme Bir TEKLİF tamamlayın. Bunlar gerçek EBM fırsatları ile aynı değildir, ancak EBM'nin net bir şekilde ve / veya tanımda olduğunu göstermek için bir yoldur.

EBM Pazarlama'nın avantajı diğer pazarlama fırsatlarından daha açıktır. İnsanları bir sayfaya ya da web sitesine ya da bir sitede veya açılış sayfasındaki net bir pazarlama kopyasıyla benzer bir şekilde, bir sayfada yalnızca ortaklık bağlantılarına sahip olmaktan ve en iyiyi ummaktan çok daha kolaydır. Birçok kişi EBM için sayfaları optimize etmeye istekli olmasa da, genellikle sadece bir sayfa ve bir formla anında kazanan sayfalar oluşturmak biraz kolaydır. Elbette, bu tür şeylerden yararlanan bazı spam gönderenler var, ancak dönüşümler, eylemler ve çok daha fazlasını kolaylıkla yaratabilen meşru EBM fırsatları var.

EBM Pazarlama stratejileri oluşturmak için web sayfası optimizasyonuna sahip bir sihirbazınızın olması gerekmez. Bu, diğer kampanyaları denemekten daha büyük bir şekilde büyüyebilen bu tür pazarlama ile ilgili harika bir nokta. EBM çalışmalarıyla ilgili en önemli nokta, sunduğunuz ürün ile gerçekten ilgilenen veya yalnızca işletmenizle, ürününüzle veya şirketinizle ilgilenen veya ilgilenmeyen kullanıcılarla ilgili veri toplayan bir e-posta tabanı tabanı oluşturabilmenizdir. Bu teknikler her biri için geçerli değildir, ancak diğer sert kenarlı pazarlama taktiklerinden daha düşük bir öğrenme eğrisi sunar.

Konuşulabilecek diğer birçok pazarlama avantajı vardır, ancak bu tür EBM pazarlaması ve CPL pazarlaması gibi diğer formlar arasındaki farkı bilmek önemlidir. Pazarlama teknolojisinde göz önünde bulundurulması gereken temel fark ve önemli olan, CPL'deki L'nin liderliği temsil etmesidir. Bu tarz bir pazarlama, pazarlamacıların yayıncıların kukla e-postalarla ve çok daha fazlası ile sistemi aldatmaya çalışacaklarından daha sık bir çıkmaz gösterebilir. Öte yandan EBM, A Alış veya Hareketlendirme anlamına geldiğinden dolayı bir hile sistemine izin vermeyecektir. Bu, son kullanıcının konuyla gerçekten ilgilendiği anlamına gelir. Üstelik, pazarlama konusu ne olursa olsun, daha fazla bilgi edinmek için içtenlikle daha fazla bilgi bulmaya çalışır. Onları.

CPA Pazarlama zor değil, ancak ilk denemede göz korkutucu. Bununla birlikte, diğer pek çok şey gibi, eğer devam ederseniz, büyük miktarda ilerleme göreceksiniz ve bu da sizi altın pazarlamaya yönlendirecektir; Bu sistemlere bakmak için harika bir yol.