डेटाबेस

Büyük Mülk Yönetimi Şirketleri

Mülkünüz için en iyi yöneticiyi seçmek, emlak yatırımınızı teşvik edebilir veya hatta kırabilir. Pazarın her yerinde yöneticileri buluyorsunuz ve kötünün dışında iyiye söylemek önemlidir.

Mesajlaşma ve markalaşma

Şirketin kullandığı giden markalaşma ve mesajlaşma, belirlemek için kullanılabilecek önemli bir faktördür. gerçekte nasıl oldukları. Onları ve çalışma biçimlerini anlayabilmek. O zaman soru sormanız gerekiyor.

Belgeler

Bilmeniz gereken ilk şey, şirketin doğru kuruluş tarafından lisanslanıp onaylanmadığı. Ne tür özellikleri yönettiklerini bildiğinizden ve ardından referanslar aldığınızdan emin olmalısınız. Şirket istemiyorsa veya size gerekli belgeleri veremiyorsa, anlaşmaya devam etmemelisiniz. Belgeleri gördüğünüzde, rahatlıkla işlemlerinin meşru olduğunu söyleyebilirsiniz.

Şirket hakkında aşağıdakileri de bilmelisiniz:

  • Kirayı nasıl belirler ve toplarlar
  • Bakım ve onarım nasıl yapılır?
  • Mülkiyet denetimleri yapılırsa
  • Kiracıların alıkonulması ve pazarlanması
  • Kiracı ve mal sahibi fonları nasıl kullanılır?
  • kiracı taraması.

Onlarla konuşmanız gereken diğer şeyler şunlardır:

  • Yönetim ücretleri
  • Yönetim sözleşmesi

Yukarıdakiler işe alabilmeniz için önce kısa listeye girmiş olabileceğiniz yaklaşık üç şirkete yapılmalıdır. Ne kadar iyi gözüktüğüne bakmaksızın uyanık kalmalı ve karşılaştığınız ilk şirkete razı olmamanız gerekir. Diğer şirketlerle konuşmanın gerçekten bir zararı yok. Başkalarıyla konuşmak, ilk tercihin en iyisi olduğunu ve hatta bazı sorularınız olabileceğini onaylar. Gençler asla bilemezler, bir sonraki şirket birinciden daha iyi olabilirdi.

Eğer başkalarıyla konuşmak için zaman ayırmazsanız, karşılaştırılacak hiçbir şeyiniz kalmaz. Doğru karar verdiğinizden emin olmak için diğer şirketlerin nasıl çalıştıkları hakkında bir fikir sahibi olmak önemlidir. Yakınınızdaki yönetim şirketlerini bulmak için kullanabileceğiniz birçok veritabanı vardır.

Yaptığınız bir yatırım için bir yönetici bulmanın çok önemli ve büyük bir karar olduğu gerçeğini takdir etmeniz gerekir. Sadece birilerine razı olmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmalısınız. Harika bir organizasyon seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birçok özellik var.

Çeşitli kaynaklardan sevk almayı denemelisiniz. Bu en iyi yollardan biri çünkü seçmeden önce diğer insanların deneyimlerini bileceksiniz. Seçim sürecinin tamamı hakkında şaşırtıcı ipuçları alabilirsiniz. Yönlendirmeler bazen önyargılı olabileceğinden, bunları tüm köşelerden almalısınız. Belirli bir şirket için aynı havale alırsanız, iyi bir fikir ya da kötü bir şirket olup olmadığına bakılmaksızın sonuçta bu doğru olabilir.