डिजिटल विपणन

Çekme Şirketler İçin Online Reklam için 5 Adım

Herhangi bir kule için en büyük zorluklardan biri, bir iş kararı vermek için ne zaman yeterli bilgiyi topladıklarını bilmektir. İnternet reklamcılığında da durum böyle.

İşinizin gerektirdiği her şeyi bırakmadan bunları çözmek zor ve küçük bir çekme için internet reklamcılığına doğru yaklaşımın ne olduğunu iyi bildiğinizi düşünmek zor. şirket. Her şeyden sonra çok kafa karıştırıcı görünüyor, seçim için çok fazla seçenek var (ve her gün daha fazla haşhaş) ve çok geç olmadan çok erken bir şey yapmak için baskı hissediyorsunuz. Ve insanların sarı sayfaların öldüğünü ve müşterilerin% 80'inin yerel bir işletme için önce internette ilk kez göründüğünü söylediğini duymaya devam edersiniz, zaten çoktan!

Fakat derin bir nefes alın. Bu problemin çözümü, tıpkı kuleler olarak karşı karşıya olduğumuz diğer tüm diğerleri gibi, yavaş yavaş ama kasıtlı olarak meseleye doğru yolumuza giriyor ve giderken rahatlıyoruz. Bunu nasıl yapacağınızı göstermeye ve yol boyunca size yardımcı olacak seçenekler sunmaya çalışacağım. İşinizi yürütmeye odaklanmaya devam edebilmeniz için, tüm süreci kendiniz yönetmeyi veya benim gibi bir şirketi işe almayı seçip tercih etmemesin, yaptığınız karar hakkında daha iyi hissedeceksiniz. 1. Adım: Bir İş Profili Oluşturma – Bir İş profili oluşturma Firmanızın profili düşünebileceğinizden daha kolaydır. Şirket geçmişiniz hakkında sadece birkaç cümle yazın. Potansiyel müşterilere güvenilir ve güvenilir olduğunuzu gösterin. Sunulan hizmetlerin eksiksiz bir listesini ve hizmet alanınızın ayrıntılı açıklamalarını ekleyin. Araştırmacılar sizi böyle bulacaktır. Fotoğraf, bağlantı, çalışma saatleri, adres ve iletişim bilgilerini ekleyin.

2. Adım: Profillerinizi Sahipleyin – Google Local gibi yerel işletme dizin sitelerine gidin ve profilinizi gönderin. Arama motorları, geleneksel telefon rehberi sağlayıcıları ve yeni şirketler arasında yerel işletme listelerinin kaynağı olmak için büyük bir rekabet var. Ve hepsinin ortak noktası, iş profilinizi kendi sitelerine göndermenin bir isteğidir. Bu, kullanıcılara en iyi arama sonuçlarını sunma olanağı verir. Ek sayfaların bir listesi web sitemde bulunabilir.

Adım 3: Anahtar Kelime Arama Reklamını Başlatın – Bu muhtemelen uğraştırmak zorunda kalacağınız en kafa karıştırıcı kısmıdır, ancak muhtemelen en önemlisidir ve bu da niye ya. Çekme şirketinizi çevrimiçi tanıtmak için yaptığınız her şey, potansiyel müşterilerinizin bir arama motoru aracılığıyla bulması gereken bilgilerdir. Yani, bilgileri koyarsanız, Google gibi bir arama motoruna giderler ve aradıklarını yazarlar, sonra Google aramaları için iyi bir eşleşme olup olmadığına karar verir. Ancak, Anahtar Kelime Arama reklamcılığıyla, müşteriyi doğrudan hedeflersiniz. Örneğin, birisinin "Poughkeepsie, NY Towing" araması yaptığı her defasında विज्ञापनınızın görünmesini sağlayabilirsiniz. Bir Google AdWords hesabı ile başlamanızı öneririz (arama motorlarına aynı hizmetleri sunan Yahoo Search Marketing ve Bing adCenter ile de çalışabilirsiniz.)

Adım 4: Oku ve Yanıtla. – Anahtar Kelime Aramalarınızı mükemmelleştirin Reklam planı zaman alır. Performans için reklamlarınızın her birinin dikkatli bir şekilde izleyin. Amacınız, bu reklamın potansiyel müşterilerden önce görünmesini sağlamaktır. Birçok gösterim alan ancak çok az trafik üreten, ancak reklamın etkili olmadığının veya doğru trafiği hedeflemediğinizin bir işareti olduğunu gözlemlerseniz. Aynı reklama birkaç anahtar kelime ve ardından da aynı anahtar kelimeler için birkaç reklamda test edin. Olumlu sonuçlarda çiviler gördüğünüzde, çalışmakta olan miktara dikkat edin ve ardından genişletmeye çalışın.

Adım 5: Sosyal Medya Kampanyası Geliştirin – Bulmacanın son parçası, benzer reklamları ve benzer anahtar kelimeleri test edin, çalışın ve çalışmayanları test edin.

Facebook, Twitter, LinkedIn ve işiniz için MySpace. Bu çabalar ücretsizdir ancak zaman alıcı olabilir. Şirketimizin Arama Puanı'nı artırmak için ne yapmak istediklerimizi yapmak için gerekli heyecanı yaratmak için aktif katılım gerektirirler. Bu, arama motorları tarafından şirketiniz hakkında "buzz" ölçmek için kullanılan bir sayıdır. Daha fazla vızıltı gördüklerinde daha önemli gördükleri, bilginizi araştırmacılara sunmaktır. Arama motorları, şirketinizle ilgili bilgileri güncelleme oranınızı ne kadar sıklıkla bulursa, araştırmacıları için güncel, doğru ve alakalı bilgi sunma ihtimaliniz o kadar yüksektir. Buzz'ı değerle eşit tutarlar.

Bu süreci kendiniz yönetmeyi seçersiniz ya da bir uzmanı getirirseniz yakında başlamak önemlidir. Çevrimiçi olduğunuz için% 80 oranında payınızı aldığınızdan emin olmak istersiniz.