एसईओ

Çevrim içi para kazan

Bugünün ekonomisinde birçok insan çevrimiçi para kazanmayı merak ediyor. İnternette para kazanmanın sırları, "gerçek dünyada" para kazanmakla aynı şeydir: Zor iş, yaratıcılık, yenilik ve bilgi. İnternet gerçek dünyadır, daha az insanın daha derin ceplere sahip insanlarla rekabet etmesine izin veren bazı yönleri vardır. Bu en büyük çekicidir.

Zor İş

Belki de çevrimiçi para kazanmanın en büyük efsanesi, sıkı çalışmak zorunda kalmamanızdır. Bu durumdan uzak. Aslında, başlangıçta şu an olduğundan daha fazla çalışıyor olabilirsiniz. Çevrimiçi olarak başarılı olan çoğu kişi, çevrimiçi olarak yaptıkları proje için çok sıkı çalışarak bunu yapıyorlar. Onlar sadece bir web sitesi koyup, arkanıza yaslanıp kontrollerini beklemek için uğraşmamışlardı. İşlerini zeminden kurtarmak için çok çalıştılar ve bunun için ödüllendirildiler. Online para kazanmak isteyen bir kişi günde en az birkaç saat ve projeye çok fazla terli öz kaynak vermek zorunda kalacak. Çalışmaya hazır değilseniz, çevrimiçi para kazanmayı unutun. Çevrimiçi olarak iyi bir para kazanma şansınız var, ancak bunu kazanmak zorundasınız.

Yaratıcılık

En çok parayı çevrimiçi yapan insanlar yeni fikir ve kavramlarla ortaya çıkanlardır. SEO pazarlama, blog oluşturma, Twitter'da birileri ne yapması gerektiğine dair bir satış olsun. En büyük talih, yeni bir şey yaratmaya istekli ve ona sıkı sıkıya çalışanlar tarafından yapılacaktır. Bir süredir "gerçek dünyada" durum böyle olmuştur. PC'nin yeni bir işletim sistemine ihtiyacı olduğuna karar veren Bill Gates'di. Şimdi milyarlarca dolar verebilir ve kaçırmaz. Aynı yaratıcılık artık internet üzerinde gerçekleşiyor.

İnovasyon

Yaratıcıların ardından, en çok parayı online yapan insanlar inovacılar. Bunlar yeni bir fikir ile gelen veya yeni bir fikir denemek ve uygulamak için cesarete sahip olanlar olabilir. Bir yenilikçi, büyük bir para üreticisi gibi görünen yeni bir şey görürse, onu uyarlar ve yapmaya başlarlar. Birçok durumda yenilikçiler sadece bir başkasının fikrini alır ve onunla birlikte çalışırlar. Bir dahaki sefere gerçekten harika bir para kazanma fikrini görüyorsun, sadece nasıl başarabileceğini anlamaya çalışmayın. Bunun yerine, daha iyi nasıl yapacağını anlamaya çalışın. Bu size yenilikçi olacak. Otomobillerin montaj hattı işlemiyle verimli bir şekilde yapılabileceğini fark eden Henry Ford'du. Bu inovasyon, otomobillerin yapılma şeklini değiştirdi.

Bilgi

Eski bilginin güç olduğunu söyleyen eski, hiç bir zaman daha gerçekçi olmamıştı. Çevrimiçi dünya, bilgiyle ilgilidir; En çok bilgiye sahip olanlar çevrimiçi olmayı başaracaklardır. Bu, iş veya ürününüz hakkında olabildiğince fazla bilgi edinmeniz anlamına gelir. Oku, çevrimiçi araştırma yap, işinde başkalarıyla konuş, ya da daha deneyimli bir pazarlamacıyla mentor ilişkisi geliştir. Daha fazla bilgi edinmek için ne gerekiyorsa yapın ve çevrimiçi para kazanın .