डिजिटल विपणन

Çevrimiçi Para Kazanma ve İnternet Pazarlama İşini Başlatma

Yani bir online iş kurmanın para kazanmak için kolay ve hızlı bir yol olduğunu duydunuz. Eh, size para kazanmanın hızlı ve kolay bir yol olmadığını söylemekten korkuyorum. Hiçbir şey yapmadan gecede çevrimiçi para kazanmaya başlayan kimseyi tanımıyorum.

İnternet'te para kazanmak için endişelenmeyi bırakın. Büyüleyici bir şekilde sizi bir gecede zenginleştiren sihirli basma buton sistemini aramayı bırakın.

Sadece var olmadıklarını söylemekten korkuyorum. Farenizin birkaç tıklamasıyla kolayca para kazanmayı biliyor olsaydınız, bu sırları birkaç dolar karşılığında satardınız?

Başarılı bir çevrimiçi iş kurmanın tek yolu, size açık bir amaca sahip olmaktır, sizi rakiplerinize farklı kılan nedir, Benzersiz Satış Noktanız nedir?

VALUE göndermeniz gerekiyor, ancak bunu herkese farklı şekilde dağıtmanız gerekiyor.

Açık amacınız nedir?
Hangi değeri teslim edebilirsin?
Diğerlerinden nasıl farklısınız?

İhtiyaç halinde başlamak için ÜCRETSİZ için yapmaya hazır mısınız?

En azından stratejilerinizin çalıştığını ve ne tür bir değer sağlayabileceğinizi kanıtlayana kadar.

Düşünmeye başlamadan önce, başkalarına değer vereceğini öğretebileceğim hiçbir şeyim yok, yanılıyorsunuz.

Herkesin değerli bir değeri vardır. Bunların hepsi çok popüler, çok karlı nişler olan örme, karalama defteri, golf veya bilgisayar oyunları oynamayı biliyor musunuz. Geçen gün çok karlı bir niş keşfettim, evinizi nasıl temizleyeceğimi ve nasıl dağıtılacağını keşfettim.

Değerli bir şeyiniz olduğunda ve stratejilerinizin işe yaradığını kanıtladıktan sonra, o bilgileri şarj etmeyi düşünebilirsiniz. Ama küçük başlar; teslim edeceğiniz değerden çok daha az şarj ederek başlayın.

İnternet pazarlama milyonerlerini ve bu şekilde başlayanların her birini düşünün.

İnternetten para kazanmanın bir yolunu buldular. Aslında parayı bir süre önce yaptılar. Sonra ve sadece o zaman başkalarına bu parayı nasıl çevrimiçi yaptığını öğretmeyi teklif ettiler.

Öğrenmeniz gereken ilk şey, çevrimiçi para kazanmaya çalışırsanız başarısız olursunuz. Para karşılığında değer vererek işe başlarsanız, o zaman yatırımınızın geri dönüşünü görmeye başlayacaksınız.

Peki nerede başlıyorsun?

Eminim şu şeyleri duymuşsunuzdur:
Para listede yer alıyor.
Bir ürün oluşturucu ve ardından bir ürün oluşturucu olmak daha kolay.
Uzman değilseniz, ürün oluşturamazsınız.

iyi.

Para listede yer alıyor. Bu kesinlikle doğrudur. Ancak tüm listeler eşit oluşturulmaz.

Artık insanların sonuçlara yatırım yaptıklarını öğrendikten sonra, bir alıcı listesi oluşturmaya başlayabilirsiniz, aslında kredi kartını alan ve bilginize erişim sağlamak için biraz para harcayan biri. Ama eminim ki, kendinizi uzman olarak sınıflandırmıyorsanız, muhtemelen kendi ürününüzün yaratılmasından çok gergin misiniz?

Ürün oluşturma konusunda size bir şey söyleyeyim.

Uzun vadeli refahınıza geldiğinde ve gelirinizi dengelediğinizde çok önemli olmasa bile, hiç kimse bunun hakkında gerçekten konuşmuyor.

Bir JOB ile ilgili tek iyi şeyi görüyorsanız, düzenli bir ödeme kontrolü yapın, yağmur veya parlayın.

Her ay başarısız olmadan ödeme alırsınız.

İşletmelerde aynı şey değil. Paranız artar ve paranız azalır. Her ay geliriniz dalgalanıyor. Böylece gelirinizi mümkün olduğunca stabilize etmek için bir alıcı listesi oluşturmanız gerekir. Neden, çünkü bir alıcı listesi iş tekrarıdır. Geri gelen ve sizden satın almaya devam eden müşteriler. Tabii ki bu sadece çalışır ve sadece değeri ilk sırada teslim ettiyseniz. Daha önce söz verilmiş ve teslim edilmiş birinden daha fazla bilgi alır mısınız?

Diğer bir nokta elbette bir alıcının size bir kez on bir kez daha özgürce arayan biri olmasıdır.

Bu yüzden bir ürün yaratıcısı olmanızı veya en azından bir ürün oluşturmayı düşünmenizi istiyorum.

Bunu bir düşünün …

Sahaya daha sonra başka bir satış ürününü sattıktan sonra sahada vurulduktan sonra kaç tane liste var?

Çok, değil mi?

Evet, tahmin et, listeye ne oluyor?

Sıkılıyor, besleniyor ve seyreltiliyor.

Bunu düşünün.

Her zaman bir başkasını sattığınız zaman abonelerinizi kaybedersiniz.

Bazılarının ürünü satın alacağına emin olun (ve bir komisyon alırsınız), ancak aynı zamanda ürün sahipleri listesine de kaydolacaklardır. Satın aldıkları bilgileri beğendiyse, ürün oluşturucudan e-postaları takip etmeye ve almaya başlayacaklar. Şimdilik sana neye ihtiyaçları var?

Bunu biliyorum çünkü bunu yaptım.

Ama işte anlaşma.

Artık gelen kutusunda rekabet var.

E-postanızı ve bu e-postanın e-postasını aldılar.

Seninkini okuduğunu söyle. Başka bir e-posta adımı gönder ve ne olduğunu tahmin et …

… Başka birinin listesine katılıyorlar.

Açık oranlardaki düşüşünüz, e-postalarınız daha az ve daha az okunuyor ve aniden spam klasöründe başka bir e-posta adresi oluyorsunuz.

Kendi eşyalarınızı satın (ve zaman zaman bağlı kuruluş promosyonunu gönderebilirsiniz) ve listenizle olan ilişkinizi derinleştirin.

Sizi çok daha iyi tanıyacak ve eşyalarınızla daha çok tanışacaklar.

Ardından, iştirakçi trafiğini göndermek ve onların listesini sizin yerine yerine getirmek için gönderebilirsiniz.

Bu nedenle, bir alıcı / tekrar müşteri listesi oluşturarak, gelirinizi online olarak dengelemek için kendi ürünlerinizi oluşturmak çok iyi bir fikir. Ayrıca, satış gelirlerinin bir yüzdesi için ürünlerinizi tanıtmak için bağlı kuruluşlara giderek diğer kişilerin listelerini de kullanabilirsiniz. Böylece, çok karlı tekrarlayan müşteri listenizi ücretsiz olarak oluşturun.