डिजिटल विपणन

Dijital Fotoğrafçılık İpuçları – Yenidoğan İçin Aile Portre Resimleri Ve Manzara Dijital Fotoğrafçılık

En güncel fotoğrafçılığa ve eğitimli rehberlere göz atmak her zaman önemlidir. Birçok kişi gerçekten denemeden fantastik resimler çekebilir, aniden çoğumuz resimlerimizin çekici bir görünüme sahip olması için alabileceğimiz her türlü desteğe ihtiyaç duyacağız. Fotoğraf becerilerinizi geliştirmek için aşağıdaki dijital fotoğrafçılık ipuçlarına göz atın …

Fotoğraflarınızı profesyonel bir fotoğrafçılığa ulaştırmak için usta fotoğraflarınızı ve ipuçlarınızı bir pro olabilir ve evet çok fazla çalışma yapmayacaktır.

Portre ve aile portresi fotoğrafçılığı için en önemli dijital fotoğrafçılık ipuçlarından bazılarına göz atalım.

Daha iyi aile portre fotoğraflarını çekmemiz ve fotoğrafçılığımızın ilk ipuçlarından biri olan şey önemli olmayan konulardır. Ancak, üstlendiğiniz şeyi önceden planlamanız gerekir.

Bir çiftin fotoğrafını aile fotoğrafı olarak çekmeyi düşünüyorsanız, sadece kameranıza bakmalarını ve her şeyin yolunda gitmesini umma. Birbirlerine bakmak için onları teşvik etmeye çalışın, hatta diğerini yanaklarına oynak bir öpücük vermesini isteyin.

En iyi fotoğrafçılığa ilişkin ipuçları ve esinlenmeler arasında her zaman bir baba ya da annenin çocuğunu başlarının üzerinde tamamen sallanan bir babaya sahip olması gerekir. Ya da anne ve babana, çocuğun ellerine doğru ilerlerken elini tutmaya çalış. Bu tür ipuçları ve öneriler fotoğrafın doğal görünmesini ve olağanüstü başarılar elde etmesini sağlayacaktır.

Diğer bazı tanınan dijital görüntü ipuçları ve önerileri, nesnelerinizi biraz daha donuk stüdyonun dışına çıkarmak ve doğal çevreyi kullanmaktır. Herhangi bir evcil hayvanı veya kedisi varsa, onları tutun veya resme dahil edin. Sürücü ehliyetini yeni aldıklarında, yeni izinleriyle yeni arabalarının önünde durmalarını sağlayın.

Manzara Fotoğrafçılığıyla İlgili İpuçları
Eğer benim gibi bir şeyden hoşlanıyorsanız ve mola verdiğinizde veya bir yolculuğunuzda fotoğraf çekmeyi seviyorsanız, bu profesyonel manzara fotoğraflarını nasıl üreteceğinizi merak edebilirsiniz. görmeye eğilimlisin. Bunlar bunu başarmak için bazı çok hızlı ve kolay yollardır.

Başlamak için, fotoğraf çekmeden önce fotoğraf çekmeye çalıştığınız şeye bir göz atın. En iyi dijital resim ipuçlarından biri renk stillerini dikkate almaktır. Mavi gökyüzüne karşı canlı bir mavi okyanussa, o zaman aşırı mavi olabilir! Güneş batmak ve mavi okyanusa karşı gün batımının görüntüsünü almak üzereyken bir saniye geriye ya da geri dönün

Faydalı manzara fotoğrafçılığı ipuçları ve diğer her türlü fotoğraf, aynı rengin gerçekte nasıl olacağını bilmeyi içerir Resim, ne kadar ilham verici olursa olsun, yüz yüze olabilir.

Sonbahar yapraklarının bir fotoğrafını çekmeyi düşünüyorsanız, aynı çift yükseklikte bir ağaç ve çalı görüntüsünü sakın. Bir kez daha, tüm olasılıklarda, tam olarak aynı renklerin bir kargaşasıyla sonuçlanacak. Bu rengin tamamını kırmak için fotoğrafın içinde bir eğim veya alanın bir bölümünü almak için açınızı ayarlayın.

Yeni Başlayanlar Fotoğrafçılık İpuçları
Fotoğraflarınızı her yakalarken her zaman farklı açılardan denemeyi unutmayın. Bu fotoğrafı çekmek için tek fırsatınız olabilir, bu yüzden onu en iyi şekilde kullanın. En iyi dijital fotoğrafçılık ipuçlarını özetlemek … Düz fotoğrafınızın donukluğunu kırmak için ana hedefinizi sağa veya sola doğru hareket ettirin. Konunun etrafındaki aydınlatma konusunda da her zaman uyanık olun ve en iyi sonuçları elde etmek için çekimi arkadan, yukarıdan ve hatta aşağıdan yaklaşarak deneyin.