डिजिटल विपणन

Dijital Koruma Virüsünü Kaldır – Giderme Kılavuzu

Dijital Koruma Virüsü, bir süredir, bir süre önce bilinmeyen kurbanını bekleyen internette dolaşıyor. Bilgisayar sisteminize kurulduktan sonra hiçbir şeyden başka bir şey vaat etmeyen bir anti-spyware yazılımıdır.

Bilgisayarınızın performansında yavaşlık yaşamaya başladığınızda bilgisayarınızda Dijital Koruma Virüsünüz olduğunu bileceksiniz. Bazı web sitelerine bağlanmanız zor olacaktır. Yaptıktan sonra, farklı bir siteye yönlendirilirsiniz. Ayrıca bilinmeyen kısayolları görmeye de başlayacaksınız.

Genellikle, zararlı olan siteleri ziyaret ettiğimizde veya ücretsiz paylaşımda ve hatta P2P programlarıyla etkileşimde bulunduğunda ilişkilendirilir. Bu yüzden şüpheli web içeriği için dikkatli bir göz tutmaya yardımcı olur.

Dijital Koruma Virüsü tıpkı herhangi bir yanlış anti-spyware gibi davranıyor, bir kere bilgisayarınızda etkinleştikten sonra oldukça zararsız olan dosyalara ve belgelere malwareler yaymaya başlıyor ve bilgisayarınızı taraıyor ve daha sonra tehlikeli olarak tanımlıyor. virüs ve Truva atları.

Bundan sonra, bilgisayarınıza virüs bulaştığını ve temizleyebilmek için tüm programı indirmeniz gerektiğini belirten birden fazla açılır pencere ve uyarı almaya başlayacaksınız. Satın almanız istenecek. İnanma, çünkü sadece paranı çalmaya çalışıyor. Programı tam sürümüyle indirmek sorununuzu gidermenize yardımcı olmaz. Bu bir aldatmaca olduğundan, hiçbir işlem yapılmayacaktır. Hiçbir temizlik de olmayacak. Bu kötü amaçlı yazılım sadece bilgisayar kullanıcılarını korkutmak ve para harcamaya yönlendirmek için yaratıldı.

Bilgisayar sisteminizde kaldığı sürece, daha fazla hasara neden olacaktır. Bunu alır almaz, dijital korumayı derhal bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir. El ile yöntemini kullanarak kötü amaçlı yazılımları ortadan kaldırabilirsiniz.

Manüel yaklaşımı kullanarak başarılı olabilmek için, bilgisayarlarla donatılmalı ve dosya ve dizinlere sahip olmalıdır. Kullanılan terimler çok teknik olacak, bu yüzden onları iyi anlamanız gerekiyor. Düşündüğünüz bir şeyi silmek istemezsiniz. Bu senin için daha fazla problem çıkarırdı.

Tıpkı herhangi bir bilgisayar uzmanı gibi, daha sonra bir yükleme ve yeniden yükleme işlemi yapmanız gerektiğinde dosyalarınızın yedeklendiğinden emin olmanız gerekir. Bilgisayarınızın sisteminden çıkarmak için, ilgili herhangi bir dosyayı veya belgeyi silmeniz gerekir.

Görev Yöneticinize gidin ve şu anda çalışan kötü amaçlı yazılımla ilişkilendirilmiş olan dosyaları durdurun. Temizliği yaparken güvenli modda olacağınız tavsiye edilir.

Lütfen bu konumlardan virüslü kayıt defteri girdilerini kaldırın:

HKEY_CLASSES_ROOT
HKEY_LOCAL_MACHINE
HKEY_CURRENT_USER

Bu virüslü dosyaları bilgisayarınızdan arayın ve silin:

Lütfen bu konumlardan etkilenen dosyaları ve dosyaları silin bilgisayarınızda;

avp.exe
digprot.exe
% WINDOWS% System32 zq5e7t.dll
% WINDOWS% System32 vurrozj.dll

Dijital korumayı kaldırmanın diğer yolu otomatik bir yaklaşımdır . İşi gerçekleştirebilecek orijinal bir anti-spyware veya anti-malware olduğundan emin olun. Bu yöntem, sorunu çözmek için daha hızlı, daha güvenli ve en verimli yöntemdir. Dijital Koruma Kaldırma, bir yazılım aracı ile çok daha kolay olacak!