डिजिटल विपणन

Dijital Pazarlama Çevrimiçi Sertifika Eğitimi Kursu – Google Tarafından Sertifikalı Olun

Google tarafından sertifika alabileceğinizi biliyor muydunuz? Google, pazarlama becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak için bir takım Dijital Pazarlama eğitimi kursları sunmaktadır, bazıları tamamen ücretsizdir! Dijital Pazarlama kursları sadece bu alanda çalışanlara yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bu hızlı iş ortamında bunu yapmaya çalışan girişimciler için inanılmaz derecede faydalıdır. Günümüzün iş dünyasında işin her yönüyle ilgili bir çalışma bilgisine sahip olmak çok önemlidir ve kurslar bir çok farklı yön için yaygın olarak kullanılabilirken, Dijital Pazarlama nadiren de olsa bir konu olmuştur.

Ancak, Google, bu ücretsiz kursları sağlayarak konuyla ilgisi olan milyonlarca benzer düşünen kişiye dünya çapında yardım ediyor. Bugün Google ile kayıt olabileceğiniz ilk 5 dersten bahsetmiştik!

AdWords Temel Kursu

AdWords'ün temel ve ara yönlerini ve çevrimiçi reklamcılığı öğrenin. Kurs, AdWords'ü nasıl kuracağınıza, bir kampanyayı yönetmeye ve aynı zamanda AdWords kampanyanızı nasıl ölçeceğiniz ve optimize edebileceğinize de değinir. İnceleme materyalini inceledikten ve Google'dan bir Sertifikasyon aldıktan sonra değerlendirmeye katılabilirsiniz. Değerlendirme, bir buçuk saat içinde tamamlanması gereken 65 sorudan oluşmaktadır. Sertifikayı kazanmak için,% 80'in üzerinde puan almanız gerekir. İlk kez kesim yapmadığınız takdirde test tekrar çekilebilir.

Squared Online

Bu program haftada 6 saat 5 aylık bir eğitim kursu. Squared Online, Google'ın Home Learning College ile ortaklaşa oluşturduğu bir Dijital Pazarlama Liderliği kursu. Endüstri uzmanları tarafından yönlendirileceksiniz ve kurs, eğitim için benzersiz ve pratik bir yaklaşım benimsiyor. Bu, Dijital Pazarlama eğitim becerilerini geliştirmek isteyen herkes için harika bir rota. Ders, dijital yenilikler ile değişen tüketici davranışları arasındaki ilişkiyi değerlendirmek ve bu ilişkinin gelecekte nasıl gelişeceğini anlatmak üzerine odaklanmaktadır. Bir kurumun, tüketicinin katılımı ve örgütsel hedeflerine odaklanan etkili bir dijital varlığını nasıl oluşturabileceğini ve çeşitli önemli kaynaklardan verileri nasıl kullanacağını ve diğer önemli beceriler arasında stratejik yorumlar yapabilmeyi nasıl önereceğini öğreneceksiniz.

Sertifikasyon

Bu çevrimiçi kurs, Görüntülü विज्ञापन kampanyaları oluşturmayı, yönetmeyi ve optimize etmeyi öğretir. Ayrıca, Görüntülü Reklam Ağı kampanya ayarlarıyla Google Görüntülü Reklam Ağı'ndan yararlanmanıza yardımcı olur. Ancak, bu dersi almak için önkoşul, temelleri kapsayan AdWords Temel Bilgiler Kursu'nu tamamlamaktır. Sertifikayı kazanmak için bir değerlendirme yapabilirsiniz. Bu, yeni başlayan bir kurstur ve materyal her zaman çevrimiçi olur, yani istediğiniz gibi çalışmak ve değerlendirmek için zaman ayırırsınız.

Google Analytics Bireysel Kalifikasyon

Bu Google dersi, planlama dahil temel ve gelişmiş Analytics kavramlarını kapsar. analitik ilkeleri, uygulama, veri toplama, yapılandırma, yönetim, dönüştürme, ilişkilendirme, raporlar, metrikler ve boyutlar. Sağlanan malzemeyi inceledikten sonra bunu kendi zamanınızda yapabilir ve ücretsizdir, 90 dakikalık bir süre içinde tamamlanacak 70 sorudan oluşan Google Analytics Değerlendirmesini alabilirsiniz. Bu dersin sertifikasyonunu kazanmak için,% 80 ve üzeri bir puana ihtiyacınız olacak.

Google Dijital Unlocked

Haydarabad ve FICCI'de Hint İş Okulu ile ortaklık kurduktan sonra, derste yer alan içerik Temel Dijital Beceriler için temel. Ders, bir Giriş ve Dijital Medya anlayışı ile temelden başlıyor. Çevrimiçi stratejileri nasıl planlayacağınızı, dijital dünyadaki yeni gelişmeler hakkında bilgi edinmeyi, çevrimiçi bir varlık oluşturmayı, reklamlarla fark edilmeyi, Analytics ile çalışmayı ve çok daha fazlasını öğreneceksiniz. Tam kapsamlı bir kurs ve zamanını materyal üzerinden geçirebilirsiniz. Her konu için küçük değerlendirmeler vardır, bunları geçtikten sonra, bir sonraki konuya geçebilir ve sertifikasyonunuzu kazanmak için kursu tamamlayabilirsiniz.