एसईओ

Dijital pazarlamacılar, yatırım getirisini optimize etmek için yapılan aramalarda neler olduğunu 7 şekilde kullanır

Müşteri yolculuğu arıyor. Tüketiciler ürün ve hizmet aradıklarında, dijital reklamlarla etkileşime geçtiğinde veya işletmelerin web sitelerini akıllı telefonlarında ziyaret ettikleri zaman, genellikle en uygun ve doğal şekilde dönüşüm yaparlar: Arayarak.

Bu sesli etkileşimler birçok marka ve ajans hakkında çok sayıda bilgi sağlar. Artık, doğru müşteri profillerini oluşturmak, kanallar arasında daha kişiselleştirilmiş deneyimler sunmak ve daha düşük bir CPL'de daha fazla müşteri üretmek için kullanın.

DialogTech'in bu e-kitabı, gerçek dünyadaki örneklerle dolu olarak, dijital pazarlamacıların çağrılarda ne olduğunu kullandığı yedi yolu açıklıyor. ROI'yi optimize eder. “Dijital Pazarlamacı'nın Sesli Analiz için Başucu Kitabı” nı indirmek için Dijital Pazarlama Deposu'nu ziyaret edin.

लेखक के बारे में

Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.