डिजिटल विपणन

Dijital Saatler Vs Analog Saatler

Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı saatler var, geleneksel bir analog yerine geniş bir dijital ekranı mı düşündünüz? Dijital saatler, görme engelli kişiler için daha kolay ve hızlı okunabilir ve ayrıca çocukların okumayı öğrenmeleri için daha kolay olabilir.

Göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz pek çok şey vardır.

1. Sessizler. Analog saatlerde gerçekten rahatsız edici olabilecek, hiç bir tıkırtı sesi çıkaramayacaksınız. Dolayısıyla dijital bir model, bir çalışma ya da sessiz olmasını istediğiniz eğlence odası gibi mekanlara daha uygun olabilir.

2. Saati daha hızlı oku. Tıpkı bir dijital saat gibi, yüze bakıp saat, dakika ve saniye eline bakmak zorunda olmaktan 6:14 gibi bir sayı görebilmek daha hızlıdır. Bahsettiğim gibi, çocuklar da bu şekilde anlatmanın zamanını öğrenmeyi kolaylaştıracaklar.

3. Serin, şık ve modern bir görünüm. Modern teknolojiyle şekillenen yeni bir evde yaşıyorsanız, şık bir dijital ekran eskiden yeni olana kadar güzel bir köprü oluşturabilir. Bir duvar saati geleneksel zaman onur kavramı tutulur, ancak modern biçimde cesurca yeniden tanımlanır.

4. Geleneksel bir saate göre daha ince ve daha fazla alan tasarrufu. Tekrar çekilen daha az duvar alanı, şık ve zarif görünüyor.

Dijital saatler, her zaman elektroniktir, bu nedenle pillerin bitmesini gerektirir. Pillerin yaşam döngüsü geleneksel bir saate benziyor, değişimler arasında yaklaşık 12-18 ay.

Dijital bir saat seçmek tamamen kişisel tercih meselesi olacak ve çoğu insan bunun yerine bir analog kullanmayı tercih edecek. Yani evinizi veya odanızı kişiselleştirmenin kesin bir yolu. Çoğu elektronik eşyada olduğu gibi birçok mağazada online olarak iyi bir anlaşma bulacaksınız.