डिजिटल विपणन

Dijital Scrapbooking ve Dijital Fotoğrafçılık – Cennette Bir Maç

Scrapbooking hiç olmadığı kadar kolay olmamıştı!

Karalama defteri sayfaları oluşturmak, Amerika'nın favori hobilerinden biridir. Sevdiklerimizin hayatlarını belgelemekten ve çok özel anılarını yakalamayı sevmemeye ne dersiniz? Karalama defteri olmayanlar bile, bitmiş albümlere bakmaktan hoşlanırlar – fotoğrafların, resimlerin, sevimli süslemelerin ve bu türden bir sakıncayı yaratmak için kullanılan temiz kağıtların üzerinde durmak.

Ve şimdi, birkaç yıl önce sahneye gelen not defterine yeni bir yol var ve bu gerçekten işe yaramıyor! Dijital scrapbooking ya da bazen "bilgisayar scrapbooking" olarak adlandırılan, hızlı bir şekilde yakalamak. Ve geleneksel kağıt kazıyıcıları ve daha önce hiç not almayanlar da bunu seviyorlar.

El işçiliğinin pek çok favori özelliğini ortadan kaldırırken, hala scrapbooking için tüm avantajları içeriyor. Not defteri sayfalarınızı oluşturmak için bilgisayarınızı kullandığınızda, artık geleneksel olarak kağıt ile scrapbooking parçası olan karmaşa ve karmaşaya sahip olmazsınız.

Burada, bilgisayar kâğıdının, düşünebildiğim faydalardan sadece birkaçı:

  • Artık kazıma alanınızın tüm köşelerine ve kornişlerine sıkışıp kalmayacak kadar küçük kağıt parçaları yok.
  • Tutkal her yere yapışıyor – geçmişte bir şey.
  • Karalama defteri kâğıdı, bezemeler ve aletlerin etrafında uzanıyor.
  • Sizin hurda alanınız artık bilgisayarınızın gidebileceği herhangi bir yer.
  • Fotoğraf öğelerinizi ve sayfa öğelerinizi, baştan başlamak zorunda kalmadan, her yere taşıyabilirsiniz.
  • Gününüzün bitirdiği scrapbooking zaman, her şeyi geri koymak zorunda değilsiniz; sadece bir dahaki sefere hurdaya karar verdiğinizde hepsini tekrar dışarı çıkarmak zorunda kalmak.
  • Çevrimiçi olarak, pankartlarınızda yeni dijital scrapbooking malzemeleri satın alabilirsiniz; günün herhangi bir saatinde.
  • Güzel not defteri düzenlerinizi, büyükannenizle, annenle ve en iyi arkadaşınla farenin tıklamasıyla paylaşabilirsiniz.
  • İsterseniz bitmiş sayfa düzenlerinizi bir ciltli kahve masası kitabına da basabilirsiniz.
  • Dijital scrapbooking malzemeleri çok daha uygun fiyatlı ve bunları tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

Şimdiye kadar bu fikri aldığınızdan eminim. Dijital fotoğraf makinenizin dijital fotoğraf makinenizden ve not defteri sayfalarınıza doğru bir başka güzel faydası da var. Yaygara yok, önce baskı yok. Fotoğraflarınızı, not defteri sayfalarınıza uygun şekilde yeniden düzenleyebilirsiniz.

Dijital fotoğraflarınızdan bahsetmişken; Görüntü düzenleme yazılımınızı kullanarak, büyük büyük sivilceyi gençliğinizden silebileceğinizi veya sihirli bir şekilde birkaç pound kaybetmeyi hayal edin. Paha biçilemez!

Ve eğer kendinizi çok yaratıcı düşünmeyen bir tür kişi iseniz, hatta sizin için bile bir yardım var! Önceden hazırlanmış dijital scrapbooking düzenleri çevrimiçi bulunabilir. Yapmanız gereken tek şey fotoğraflarınızı ve isterseniz kişiselleştirilmiş bir günlük kaydı eklemektir ve işiniz bitti. Aileniz ve arkadaşlarınız bir scrapbooking dehası olduğunu düşünecek.

Tüm kağıt scrapbooking malzemelerinize izin veremezseniz, iyi haberler var. Birçok kişi, bir tür düzenlerden birini oluşturmak için hem kağıt hem de dijital scrapbooking bir araya getiriyor. Bunun için terim karma scrapbooking.

Peki, ne bekliyorsunuz? Git başla! Dijital scrapbooking çok eğlenceli. Sadece dikkatli ol, çünkü bu çok hızlı bir şekilde bağımlılık yaratan bir hobidir!