डिजिटल विपणन

Dijital Ses Kayıt Cihazı – Çocuklar İçin İnanılmaz Okuma Kaynağı

Miami Üniversitesi Myaamia Dil Öğrenim Projesi, çocukların bir dili öğrenmesine ve okumayı öğrenmesine yardımcı olmak için bir Dijital Ses Kayıt Cihazının Sound Stickers uygulamasıyla birlikte kullanabileceği yöntemlerin harika bir örneğidir. Myaamia nesnelerini İngilizce'ye çevirerek çocukların bir dili öğrenmelerine yardımcı olmak için evde veya okulda ses çıkartmalarını kullanmak, ses etiketlerinin kullanılabileceği yollardan sadece biridir.

Miami Üniversitesi Myaamia Dil Öğrenme Projesi

Miami Üniversitesi'nde, Livescribe dijital ses kaydedici, etrafındaki nesnelerin Myaamia dil isimlerini öğretmek için bir kalem ve bir dizi nokta kağıt yapışkan destekli ses çıkartmasıyla birlikte kullanılır. ev. Myaamia dil isimlerini öğretmek için nesneye eklenen ses kaydı etiketleri, kaydedilmiş İngilizce eşdeğerleri ve tanımları olabilir. Ses çıkartmaları, dil öğrenme flash kartlarını üretmek için de kullanılır.

Bu roman Sound Stickers Uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinmek için, basılı etiketleri veya Myaamia Home Learning Kit'i edinin, lütfen Livescribe, Inc. veya Miami Üniversitesi'ndeki Myaamis Projesi ile iletişime geçin.

Ses Çıkartmalı Yankı Dijital Ses Kayıt Cihazının Diğer Hayali Kullanımları

Sınıfta veya salonda bir yerde duvara asılı bir dünya haritasına sahip olduğunuzu varsayalım ve öğrenciler buna bakarak bir çıkartma üzerine kayıt dinlemenin yanı sıra Bir ülke .. Her ülkeye yapıştırılmış bir ses etiketi ile, çocuklar gerçekten isimleri, başkentleri, endüstrileri ve hatta triviaları dinleyebilirler. Bu eğlenceli değil mi? Böyle bir haritayı sadece bir Echo Digital Voice Recorder ve Livescribe Ses Çıkartma Uygulaması kullanarak hayata geçirebilirsiniz.

Bu Dijital Ses Kayıt Cihazı Öğrenim Kaynağının Çalışması

Bu Livescribe Dijital Ses Kaydının Yolu Smartpen çalışmaları bu kadar karmaşık değil. Sesleri, bir MP3 kaydedici ve oynatıcının mikrofonuna konuşan bir öğreticiye benzer şekilde dijital olarak kaydeder. En büyük fark, kayıt cihazının bir kalem olması. Gerçek bir kalem gibi çalışır, sadece sesleri yakalayabilir, el yazısı ve çizimini aynı anda kaydedebilir.

Bir dijital ses kayıt cihazı ile, ilkokuldaki birçok öğrencinin, okul çalışmalarıyla ilgili yardıma ihtiyacı olan öğrenciler, sınıf derslerini günün ilerleyen saatlerinde veya geceleri evde oynamak için kaydedebilirler. Okuma kavrayışını geliştirmek için derslerini yavaşça ve defalarca tekrar edebilirler.

Yabancı dil öğrenenler, konuşmaları ve sınıf derslerini kaydetmek için Livescribe Echo Smartpen gibi bir dijital ses kaydediciden faydalanabilir. Ses kaydı çıkartmaları, öğrencilerin yeni kelime dağarcığını geliştirmelerine yardımcı olmak için mükemmeldir. Birçok öğrencinin hafta boyunca kelime hazinesi yapabilmesinin bir yolu, her bir etikete bir kelime kelime yazmak ve kelime telaffuz ve tanımını yazmaktır. Ses etiketleri yapışkan desteklidir, böylece her hafta için yeni kelimeler bir grafik veya kelime duvarı üzerinde listelenebilir. Bir Etiket kayıt talimatları, öğrenci uygulamaları olarak eğlenmek için ipuçları veya ipuçları sağlayabilir. Livescribe Ses Çıkartmalar App sınıf dersleri oynamaktan çok daha yenilikçi şeyler yapabilirsiniz.

Okumayı Öğrenme için Livescribe Ses Çıkartmalarının Yenilikçi Kullanımları

Smartpen'e yüklenen Sound Stickers uygulamasıyla, sesleri kaydedebilir ve bunları Livescribe Sound Stickers'a aktarabilirsiniz. Çıkartmalarını alıp çocukların çevirmeyi öğrenmedikleri ve sesleri tekrar oynayabilecekleri evin etrafına yerleştirebilirsiniz. kaydetti. Endişelenmeyin, çünkü ses kalitesi çok açık.

İlkokul çağındaki çocukların eğlenceli bir ortamda daha etkili öğrenebileceğini düşünmeyi bırakın. Şimdi bunu, bu öğrenmeye dahil edilmemiş bir disiplin olmaması gerektiği anlamına gelmez, çünkü bu, sorunlara yol açabilir. Daha ziyade, çocukların dikkatini çekerken öğretim orijinal, eşsiz ve eğlenceli olmalıdır. Bu ses kaydedici çıkartmalar, çocukların dikkatini ve ilgisini çekecek ve tutacak birçok yenilikçi kullanıma olanak tanır.

Örneğin, çocuklarla konuşacak etkileşimli flash kartlar oluşturabilir ve bu onların öğrenme yeteneklerini artıracaktır. Tarih boyunca ünlü kadın ve erkeklerle ilgili çıkartmaları kaydedin. Bir Kelime Duvarı'nda, öğrencinin geçmişte ünlü bir tarih konuşmasını hatırlamak için kayıtlı bir etikete dokunarak, öğrenciye unutulmaz ve daha kişisel bir tarih dersi hazırlayabilir.

Hikâyeyi anlatmak veya kitabı anlatmak için kaydedilmiş bir çıkartmayı "Talking Storybook" unun kapağına eklemek gibi daha derinlemesine öğrenim yardımcıları düşünebilirsiniz. Daha da iyisi, bir çocuk için sayfa içeriğini "okumak" için Talking Storybook'un sayfalarına kaydedilmiş bir ses etiketini ekleyebilirsiniz. Çocuklar için eğlence katmak için kükreyen aslan gibi şarkıları bile kaydedebilirsiniz.

Geleneksel hikaye kitabı, illüstrasyonları kelimelerle birleştirir. Bu kombinasyon geçmişte oldukça başarılı olmuştur, ancak şimdi bu öğrenme kavramını okumayı öğrenmek için büyük ölçüde geliştirebilirsiniz. İnteraktif Ses Çıkartmaları ile daha kolay ve daha eğlenceli bir şekilde okuma yapabilirsiniz. İlk önce kitap için sözlük sözcüklerini kontrol ederek ve ardından tüm sayfayı okuyan kayıtlı Etiketi dinleyerek öğrenci okuyabilir. .

etiketi boyunca okunan etiketine dokunduğunda, çıkartma sayfanın içeriğini daha yavaş bir şekilde "okuyacaktır" ve sözcükleri seslendirecektir. Ses, genç çocukların okumalarını ve okuma becerilerini geliştirebilecekleri kelimeleri takip etmelerine yardımcı olur. Çocuklar okurken, çocuklar sadece okuma yeteneklerini değil, aynı zamanda anlama becerilerini de kolay ve hızlı bir şekilde geliştirirler.

Çocukları ilkokul için öğrendiklerinde ne kadar çok meşgul edersiniz, ne olursa olsun konuya ne kadar çok şey öğretilir. Çocuklar sadece daha kolay öğrenmekle kalmıyor, aynı zamanda daha hızlı öğreniyorlar. Gerçekten bu kadar basit.

Ses Kayıtlı Çıkartmalar, okuma öğrenmede harika sonuçlar sağlayan basit bir öğrenme yardımı sunar. Sıkıcı ve can sıkıcı, özellikle ilkokuldaki çocuklara yönelik bir öğrenme programı söz konusu olduğunda, eğitim sonuçlarına göre ters çevrimli terimlerdir. Echo Digital Voice Recorder ile, öğretmenlerin ve öğrencilerin neden yabancı bir dil öğrenip okumayı öğrenecekleri için harika bir kaynak olması için Livescribe Ses Çıkartma Uygulamasını bulduklarını görebilirsiniz.