डिजिटल विपणन

Dijital Sikke Sorgulayıcıların çoğunu yapın

Bildiğiniz gibi, bugünün dünyası teknik olarak çok gelişmiş. Bu teknik gelişmeler insanlar için büyük kolaylıklar sunuyor. Dijital madeni sıralayıcı, bu tür teknik gelişmeler için iyi bir örnektir. Dijital madeni para sayma makinesi, bozuk para sayma ve sonucu dijital ekranda gösterecek olan bir madeni para sayma makinesinden başka bir şey değildir. Sadece bir tuşa basarak para tüpünde bulunan dolar, çeyrek, nikel, kuruş veya küçüklük sayıları gösterilir. Makine toplamı, sikke sayısı hakkında bilgi alır almaz, hiçbir zaman içinde gösterilmez. Ayrıca toplamdan çok fazla sayıda bozuk para çıkarmayı da sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz.

Bozuk para tüpü kağıt sargıları olan veya kağıt sargılar içeren bozuk paralar içeriyorsa da, yeni dolar paraları dahil olmak üzere doğru toplamı göstereceksiniz. Ancak, sikke sıralayıcısını çalıştırmadan önce emin olmanız gereken belirli şeyler vardır. Her şeyden önce, bozuk para tüplerinin üst kenarlarının kağıt sarmalayıcıların üst kenarlarının üzerinde olduğundan emin olmalısınız. Sonraki şey butonu aktif hale getirmektir. O zaman paraları düşürmelisin. Madeni paraların elliden altına alınmasını sağlamak daha iyidir. Daha sonra, dijital madeni para sayma makinesinin sayım işleminde olduğu zaman bir göz atın.

Madeni para sayma makinesi, birkaç dakika içinde bozuk para sayısını toplar, sıralar ve sayar. Taşma tablası, madeni paraların üst kısımdan bozuk para tüplerine kadar kontrol edilmesini sağlayacak kadar kullanışlı. Sayma ve sıralama işleminin yapıldığından eminseniz, yapmanız gereken tek şey tüm tüpleri çekmektir. Ayrıca batarya ve adaptörler ile çalışan jetonları da bulabilirsiniz.