डिजिटल विपणन

Dijital SLR'leriniz İçin Alışveriş Yapın

Şu anda piyasada bulunan çok çeşitli dijital SLR'ler arasında sıralama yapmak biraz kafa karıştırıcı olabilir. Gerçekten ihtiyacınız olan seçeneklerden ve hangi seçeneklerin profesyonellere en iyi şekilde bırakıldığından emin değilseniz, gerçekten ihtiyacınız olandan çok daha fazla kamera satın alabilirsiniz.

Daha da kötüsü, istediğiniz kadar bir kamera satın alamayabilirsiniz. Aramanızı başlatmak için en iyi yer, PC World gibi bir dergide bazı derecelendirmeleri ve incelemeleri okumaktır.

Tam olarak emin olmayanlarımız için, konuyla ilgili teknik bilgi miktarı kafa karıştırıcı ve endişe verici olabilir. Birçok kişi dijital SLR'ler ve diğer kameralarda bulunan bilgi miktarında bunalmış hissediyor. Bu insanlar genellikle ihtiyaç duymadıkları ve paketlerine çok fazla ödeme yaptıkları birçok yazılım veya donanım satın alırlar.

Bilmeniz gereken ilk şey, fotoğraf çekmeyi düşündüğünüz şey. Bu, dijital SLR'lerin hangisinin iş için doğru olduğuna karar vermenize ve seçiminizi daraltmanıza yardımcı olacaktır.

Kamera dergilerindeki yorumları okuyun veya kendi gereksinimlerinizi anlamak için http://www.pcworld.com adresindeki PC World gibi çevrimiçi web sitelerine bakın. Bu teknik jargonu anlamadan önce gelir. Örneğin, çok fazla gece çekimi yaparsanız, karanlıkta iyi çekim yapan bir kamera istersiniz.

Piyasadaki dijital SLR'lerin çoğunun, farklı şirketlerin size söylemeyeceği gerçeği, hepsinin esas olarak aynı olmaları. Tüm dijital SLR'ler mükemmel fotoğraflar çekebilir ve size ne aradığınızı gösterir.

Bununla birlikte, her biri ile çekmeyi seçtiğiniz fotoğraf türlerinde fark yaratabilecek küçük ayrıntılar var. Bazı SLR'ler hareket çekimine daha uygundur, diğerleri manzara çekerken mükemmeldir.

Tek lens refleksi kısaltması olan SLR, fotoğrafçıya gördüklerini tam olarak yakalama olanağı sunuyor. Sadece bir objektif olduğundan, ekrandaki veya optik görüntüleyicideki görüntü, dijital formatta tam olarak neyin çekileceğidir.

Çoğu zaman film kameralarında kafalar kırpılır veya insanlar resmin tamamını yakalayamazlar çünkü film tüm görüntüyü yakalayamaz.

Piyasadaki çeşitli dijital SLR'leri sıralarken, odak noktanızı koruyun ve beğendiğiniz bir dijital fotoğraf makinesi arayın. Kameranın ellerinizde doğru olduğundan emin olun ve görüntüleyici ekranına bakın ve arayüzü anlayabileceğinizi görün.

Yeni Nikon dijital SLR'yi veya başka bir şirketten bir şey satın alsanız da, ürünü eve götürmeden önce ürünün rahat etmesini sağlamalısınız.