एसईओ

Doğru SEO Hizmeti Nasıl Seçilir

Bu yüzden SEO'nuzu outsource etmeye karar verdiniz, ya da belki sadece bir kısmı zaman eksikliği yüzünden. Banka kırmayacak saygın bir SEO hizmeti bulmak için nereden başlıyorsunuz?

Yeni başlayanlar için, Warriorforum'da dürüst hizmet sunan yetenekli Warriors tarafından sağlanan çok sayıda harika SEO hizmeti var. Ancak, her zaman web sitesinde herhangi bir yerde SEO'lar ve ne aldığınız ile ilgili tutarsızlıklar olacak. Peki, bir "SEO Uzmanı" nın gerçekten parasını ağzına koyabildiğini nasıl anlarsınız?

1. Görüşler

Bu, bir SEO hizmetinin dürüstlüğünü ve etkinliğini ölçmek için en önemli faktördür. Başka insanlar için mi çalışıyor? Hizmetle büyük bir başarı gösteren başka birçok kişi veya işletme varsa, muhtemelen kendiniz için aynı sonuçları alabilirsin. Ancak, işler her zaman bu kadar net değildir. İncelemelerin çoğunlukla yeni başlayanlar tarafından mı yoksa yargılamanızın dayandırılması için yeterli inceleme bulunmuyorsa daha ayrıntılı görünmek istersiniz.

2. İspat

SEO hizmetinin sonuçlarının kanıtı, çoğu kez referanslarla el ele gider. SERP'lerdeki bu "SEO Uzmanı & # 39; nın" kendi sitesi nerede? SERP'lerde yüksek bir siteyi sıralayabileceklerine dair kanıtları olmalı, aksi takdirde sizinkine nasıl bakabilirler? Görüşlerin ve vaka çalışmalarının kesinlikle en güçlü kanıt şekli olduğu için, hizmet sağlayıcının sitelerini yalnızca açıklanan yöntemle derecelendirdiğini garanti edemezsiniz.

3. Bağlantıları indeksliyorlar mı?

Bu aslında, profesyonelleri profesyonellerden seçmenin oldukça etkili bir yoludur. Backlink'leri tek başına kurmak iyidir, ancak bağlantıların endekslenmesi gerekir. İki sentine değecek herhangi bir SEO profesyoneli, hizmetine dahil edilen bir çeşit endeksleme sürecine sahip olacak. Eğer backlinklerin endekslenmesinden bile bahsetmeyen bir hizmete bakıyorsanız, o zaman bir profesyonel tarafından sunulan bir hizmete bakmadığınız muhtemeldir. Hizmete entegre edilmiş bir endeksleme sürecine sahip olmak, SEO dış kaynak kullanımı için bir zorunluluktur ve daha az sezgisel SEO servis sağlayıcıları tarafından sıklıkla gözden kaçan veya göz ardı edilen bir durumdur.

4. Profil Bağlantı Hizmetlerinden Kaçın!

Profil bağlantılarının sıralama için etkili olamayacağını veya profil geri bağlantıları kullanan herkesin gölgeli olduğunu söylemiyorum. Aslında ondan, profil geri bağlantılarını kullanan pek çok mükemmel SEO servisi var. Daha düşük kalitenin çoğunun, sizin belirleyeceğiniz etkisiz backlinking hizmetleri, öncelikli olarak profil geri bağlantı hizmetleri olacaktır. Bunu kendi perspektiflerinden düşünün: Doğru yazılımla yapmak çok kolaydır ve otomatikleştirmek ve yerine getirmek için hiçbir gerçek bilginin yanına götürmez. Sadece sıralamalar için sadece profil geri bağlantıları sunan bir hizmete yaklaşırken dikkatli olun.

5. Nofollow Linklerini Adresliyorlar mı?

Her SEO hizmeti bunu yapmayacak, ancak başarılı ve etkili hizmetlerin çok fazla (hepsi değil), nofollow bağlantılarını ve bunların hizmetlerinde varlıklarını veya girişlerini ele alacaktır. Bir çok büyük hizmet bu konuya değinmeyecek, ancak pek çok şey olacak. Sadece bir SEO hizmeti seçerken kontrol etmek için şeylerin zihinsel kontrol listenizde tutun.

6. PR Confusion

Bu en çok bağlantı paketleri ve profil bağlantı hizmetleri satan SEO'larda yaygındır. Onlar (bilerek?) PageRank sorunu ve tam olarak nasıl çalıştığını karıştırmayın. Örneğin, yüksek PR geri bağlantılarına sahip olacağınızı söyleyecektir, çünkü yüksek PR forumlarından profil bağlantıları alabileceksiniz. Bu sadece doğru değil. Forumun ana sayfası yüksek olabilir, ancak profil bağlantınızın devam ettiği sayfa PR 0 olan yepyeni bir sayfadır. Linkiniz ana sayfadan herhangi birine ulaşmayacaktır. Bu kavramları karıştıran herkesten uzaklaşırdım, kendileriyle karışırlar ya da satış yapma konusunda aldatıcı olurlar.

Sonuç

SEO servislerini seçerek zaman ayırın. Çok sayıda referans ve başarı kanıtı olduğundan emin olun. Eğer yoksa, güvenilir ve etkili bir hizmet olup olmayacağını görmek için yapılan diğer bazı noktalara bakın. SEO büyük bir konudur ve eğer hala yeni iseniz, satış kopyasıyla karıştırılması veya bunalması çok kolaydır. Bir hizmetin güvenilirliğini ölçmek için bu kontrol listesini izlemeniz yeterlidir ve istediğiniz sonuçları elde etmede sorun yaşamanız gerekir. Benzer fiyatlı iki hizmet arasındaki fark çok zor olabilir, paranızın karşılığını aldığınızdan emin olun!