एसईओ

Dönüşümlerinizi çoğaltmanın 7 kolay yolu

Pazarlamacılara hedeflerinin ne olduğunu sorun ve söyleyecekleri ilk şeylerden biri de müşterilerine daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak. Bu yalnızca dönüşümleri artırmayı amaçlayan bir amaç değil; aynı zamanda müşterilerin artan beklentilerini karşılamakla ilgilidir.

Bunu beş yıl önce bağlam içine sokmak için Amazon, sevdikleri bir ürünü önerebileceği zaman insanlar utandı. Bugün, kullanıcılar Netflix'in kendi zevklerine göre bir başka binge-layık seri önereceklerini umuyorlar.

Peki bir pazarlamacı kişiselleştirilmiş iletişim için bu yüksek talebi nasıl karşılar? Cevap, dinamik içeriğin gücünü ve statik içerik pazarlamasını nasıl geçersiz kıldığını anlamaktır.

Bu ücretsiz kılavuzda, Sharpspring, pazarlamacıların dinleyicilere daha organik ve kişisel bir şekilde bağlanmak için dinamik içeriği kullanabileceği yedi basit yolu özetlemektedir. [19659002] Bulmak için kopyanızı alın:

  • Netflix ve Amazon gibi en iyi markalar dinamik içerik kullanır.
  • Kişiselleştirilmiş deneyimler sunmanızı sağlayan pazarlama otomasyon özellikleri.
  • E-postalarınızı, açılış sayfalarınızı kişiselleştirmenin yolları dinamik içerik kullanarak formlar, pop-up'lar ve daha fazlası.

“7 Dönüşüm Yolunuzu Çoğaltmanın Kolay Yolu” nu indirmek için Dijital Pazarlama Deposunu ziyaret edin.

लेखक के बारे में

Dijital Pazarlama Deposu dijital pazarlama stratejileri için bir kaynak merkezidir. ve taktikler. Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.