एसईओ

Elite SEM, TBM Stratejisini, Amazon uygulamasını büyütmeye yönelik bir gözle satın aldı

Dijital performans ajansı Elite SEM, Perşembe günü San Diego merkezli e-ticaret ajansı TBM Stratejisi'ni aldığını duyurdu. Özellikle Elite SEM'in cazip gelmesi, TBM Stratejisinin Amazon reklamcılığı konusundaki uzmanlığıdır.

“TBM Stratejisi'nin satın alınması, Elit'in en başarılı müşterileri olan Amazon pazarındaki strateji ve uygulama konusundaki artan talebe verdiğimiz yanıttır. ve analitik ve Amazon'un diğer performans medya kanalları ile entegrasyonu, ”diyor SEM Elite Başkanı Zach Morrison. “Bir yıldan uzun bir süre önce bu talebi karşılamak için bir çözüm bulmak için bir misyon belirledik ve TBM Stratejisine hiçbir alternatif yaklaşmadı.”

Bu, Elite SEM'in Denver'dan özel sermaye yatırımı aldığından beri üçüncü merkezli bir şirket olan Mountaingate Capital, Şubat 2017'de Massachusetts merkezli sosyal medya विज्ञापन ajansı OrionCKB'yi satın aldı. Elite SEM, Haziran 2018'de sekiz yıllık CRM ve e-posta pazarlama ajansı Email Aptitude'u satın aldığını açıkladı.

Müşterilerimiz ve özel takım üyelerimiz için, bölgedeki en saygın ve başarılı ajanslardan biriyle güçlerini birleştirmenin yararları çok ikna edici oldu, ”dedi CPC Strategy CEO'su Rick Backus. “Elit ve aynı zamanda Mountaingate Capital'deki yeni iş ortaklarımızla dijital medya aracılığıyla iyileştirilmiş müşteri sonuçları sağlayan yenilikçi çözümler üretmeye devam etmek için stratejik ve son derece motive olduk”,

TBM Stratejisinde 125 çalışan bulunuyor. Müşteriler arasında Pfizer, Reef, Guthy Renker, The Honest Company, Hallmark, Nestle, Unilever’in Yedinci Nesil ve Nutrisystem’in yanı sıra Amazon’lu satıcılar da var. Kombine, Elite SEM, yaklaşık 500 medya uzmanı, strateji uzmanı ve veri bilimcisi olacağını söyledi. TBM Stratejisi kazanımı, Google Alışveriş ve CAPx adlı Amazon Sponsorlu Ürünler için özel optimizasyon platformunu da içeriyor.

“Elite SEM, endüstri ortakları ve üçüncü taraf teknolojisiyle çalışmaya devam ederken, şirket bir basın açıklamasında şunları yazdı:“ Bu tescilli çözüm, strateji ve servis ekiplerinin pazar boşluklarını ele almasını ve müşteriler için en iyi platform önerisini sağlamasını sağlar. ”

Anlaşmanın şartları açıklanmadı. Yorum yazabilmek için iki şirkete de ulaştık ve yanıt aldığımız zaman burada güncellenecek.


लेखक के बारे में

Ginny Marvin, tüm yayınlarda ve denetimlerde günlük editöryal çalışmalara yardımcı olan Third Door Media'nın Yardımcı Editörü ücretli medya kapsamı. Ginny Marvin, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazisi için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntülü reklam ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularıyla ilgili yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesiyle, Ginny hem kurum içi hem de ajans yönetim pozisyonlarını tutmuştur. Twitter'da @ginnymarvin olarak bulunabilir.