एसईओ

En iyi pazarlama otomasyon araçlarını ve platformlarını karşılaştırın

MarTech Today'in “B2B Pazarlama Otomasyon Platformları: Bir Pazarlamacı Kılavuzu” nun son baskısı, B2B pazarlama otomasyon yazılımı platformları pazarını ve bu yazılımı işinizde uygulamanızla ilgili hususları inceliyor.

Aşağıdaki soruları ele alıyor: 19659003] B2B pazarlama otomasyonu platformu kullanımını hangi faktörler kullanıyor?

 • B2B pazarlama otomasyon platformları hangi kapasiteleri sağlıyor?
 • Şirketimin pazarlama otomasyon platformuna ihtiyacı var mı?
 • B2B pazarlama otomasyonunda lider oyuncular kim? [19659004] İşletmem için hangi platformun en iyi olduğunu nasıl değerlendiririm?
 • Raporda ayrıca 15 önde gelen B2B pazarlama otomasyonu platformu satıcısının profilleri, fiyatlandırma bilgileri, yetenek karşılaştırmaları ve değerlendirme ve satın alma için önerilen adımlar bulunmaktadır.

  Bir pazarlama otomasyon yazılımı platformu benimsemek isteyen bir pazarlamacısınız, bu rapor karar verme sürecinde size yardımcı olacaktır süreci. Kopyanızı indirmek için Dijital Pazarlama Deposu'nu ziyaret edin.


  Bu makalede anlatılan görüşler, misafir yazarın ve Arama Motoru Arazi’inin değil. Personel yazarları burada listelenmiştir.


  लेखक के बारे में

  Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.