डिजिटल विपणन

En Uygun Maliyetli Reklam Kampanyası Olarak Şişme Reklamcılık

Çok sayıda açıkhava reklamcılığımız var. afiş, hording, vb. Ancak, en etkili olan ne olabilir? Kesinlikle, farklı veya daha fazlasını tanıtan bir şeyi tercih edeceğiz. İşte şişme विज्ञापन & # 39; Burada, güneş tanıtımları ve diğer pek çok önemli isim, her reklamveren için erişilebilir hale getirmek için oldukça kararlı görünüyor.

Temelde şişme reklam hava dolu ticari tabela artırır. Afişler ve posterlerden farklı olarak, bu şeyler şekil ve boyut çeşitliliğinde sergilenebilir. Burada, böyle bir tabela daha canlı hale gelir. Geleneksel olmayan ikameler her zaman halkın dikkatini çekmiş ve şişme reklamcılık da aynı şeyi yapar. Özellikle çocuklar bu tür reklamların büyük hayranı. Bugün, hiç kimse reklamın iş için sadece oksijen gibi olduğu gerçeğini inkar edemez. Her bir iş türü, ihtiyaca ve bütçeye bağlı olarak ya küçük ya da büyük kanvayı gerektirir.

Günümüzde reklam-pazarlama şirketleri, pek çok markanın varlığı nedeniyle kendi aralarında rekabeti kırıyorlar. Kamunun dikkatini çekmek ve kalıcı müşterilere dönüşmek onlar için en büyük mücadeledir. Görev, belirli bütçe kısıtlamaları altında Zorlanıyor. Bazen, çok uluslu şirketlerin sınırsız bütçesi, daha düşük bütçeli reklam kampanyasını ortadan kaldırmak için mükemmel bir tutum sergiliyor. Bu nedenle, daha küçük kampanya şişme reklamcılığını, potansiyel müşterilerinin dikkatini çekmek için en iyi seçenek olarak görüyor.

Bu nedenle reklam sektörü, şişme reklamcılığının önemini, trafik oluşturmak, satış ve kar artışı sağlamak için en uygun maliyetli pazarlama stratejisi olarak kabul etti. Bugün, balon çeşitleri şişme reklamcılığının önemli bir parçasıdır. Bazılarına bir bakalım.

– Soğuk hava şişirilebilir balon kullanımı 25 feet uzunluğa kadar. Otoparklar, parklar veya diğer büyük açık alanlar için ideal olanı olarak kabul edilmiştir.

– Helyum şişirilebilir, 7-30 feet uzunluğunda daha geniş bir yelpazede mevcuttur. Özel yapılmış şekil ve boyutta mevcut olabilir. Ek yükseklik için zemine veya binanızın çatısına bağlanması idealdir.

– Geçit balonları da pratikte oldukça yaygındır. Özel yapım perde balonları, iletiyi iletmenin en uygun yollarından biridir.

– Reklam ajansları perakende alanı, ticaret fuarları, sokak fuarlarında veya park yerinde veya mağaza önünde stratejik yerlerde helyumlu büyük balonları kullanmayı tercih ediyor.

Alt satır çok açık. Reklam alanında ya bir reklam arayan veya reklam yapıcı iseniz, şişme reklamcılığın önemini göz ardı edemezsiniz. Muhtemelen, şişme işinin düşük bütçeli reklam arayanlar ve düşük bütçeli reklam yapımcısı için ideal bir yaklaşım olduğu sonucuna varmak mükemmel olacaktır. Diğer bir deyişle, en uygun maliyetli reklam kampanyalarından biridir.