डिजिटल विपणन

Excel Online'a Ne Gerekir?

Başarılı bir çevrimiçi işletme nasıl kurulur.

Çevrimiçi bir iş kurmak, muhtemelen inandığınız kadar kolay değildir. Günümüz dünyasında, kendi işinize sahip olmak, iş ve yaşam tarzı ile ilgili en yaygın hayallerden biridir; kendi saatlerinizi seçebileceksiniz, diğer insanların patronu ve cebinize yapılan tüm karlar olabilirsiniz. Ama gerçekte; Bir iş ile gerçekten başarılı olmak ne kadar kolay ve özellikle online olmak ne kadar kolay? ”

İlk ve En Önemli

İşten ayrılmadan ve derin sonlara atlamaktan önce gerçekten oturmanız gerekir. Birkaç basit şeyi düşünün;

  • Ne yapmaktan hoşlanıyorsunuz?
  • Hangi deneyim ve becerilere sahipsiniz?
  • Hedeflerinize ulaşmak için ne kadar çaba sarf ediyorsunuz?
  • Ne yapmak istersiniz? Online teklif ve mevcut pazar ne kadar rekabetçi?

Bunlar yanıtlamanız gereken birçok sorudan sadece birkaçı. Benjamin Franklin'in söylediği gibi; "Hazırlanamayarak, başarısızlığa hazırlanıyorsunuz." – Ödevini yapmazsan başarılı olmazsın! Çok fazla insan bir web sitesini fırlatıyor ve neden bu kadar zengin olmadığınızı merak ediyor, sıkı çalışma ve kararlılık çevrimiçi ortamda başarılı olmanız için ihtiyaç duyduğunuz iki ana özellik.

Tamam, Fikrim Var & Piyasa İhtiyacı Var !

Mükemmel, listenizdeki bir sonraki şey, işletmeniz için bir isim düşünmek olmalı. Bir işletmenin adı genellikle onu yapabilir veya kırabilir! Müşterilerinizin hatırlayacağı bir şeye ihtiyacınız var, bir kaç basit kelimeyle şirketinizi özetleyen bir şey.

Ürününüzü veya Hizmetinizi Hazırlayın

Bir web sitesi oluşturmayı veya विज्ञापन yapmayı düşünmeden önce, emin olmanız gerekir. Şunları yapabilirsiniz:

  1. İstediğiniz fiyata satmak istediğiniz ürün (ler) inizi elde edin
  2. Hemen istediğiniz hizmeti sunun

Emin olduğunuzda, her biri ile tanışabilirsiniz. Müşteriler o zaman bir sonraki aşamaya geçebilirler.

Çevrimiçi Varlık

Bu, beklediğin şey değil mi? Başarılı bir web sitesi oluşturmak için ne yapmanız gerektiğini bilmek istersiniz! Size verebileceğim binlerce ipucu var ama ben 3'e gidiyorum.

1. Tasarım ve İçerik

Size vereceğim ilk ipucu, profesyonel bir web tasarımcısı / geliştirici ve web içerik yazarı işe almak – bu maliyetlerden faydalanmamak! Bir saray yaratmak için milyonlar harcar ve daha sonra IKEA'nın eşyalarını verir misiniz? Aynı prensip burada da geçerlidir; En kaliteli web sitesini elde etmek için neye mal olabilirsiniz. Niye ya? Web siteniz ilk irtibat noktanız, müşterileriniz üzerindeki ilk izleniminiz olacaktır. İyi olduğundan emin olmalısın! Dünyanın en iyi ve en ucuz hizmetlerini sunabilirsiniz, ancak web siteniz kullanıcı dostu değilse, çok fazla trafik kaçırıyorsunuz.

2. SEO – Arama Motoru Optimizasyonu

SEO, arama motorları aracılığıyla web sitenize trafik hacmini artırdığınız süreçtir. Doğru şekilde optimize edilmiş bir siteye sahip olmanız sayesinde siteniz Google ve Yahoo gibi arama motorlarındaki alakalı anahtar kelimeler için sitenizdeki trafiği artıracaktır.

SEO neden önemlidir ve bunu kendim yapabilir miyim?

Çok fazla tecrübeye sahip bir profesyonel değilseniz, o zaman ilgili şirketler için arama motorlarında diğer şirketleri yüksek bulma konusunda kanıtlanmış bir sicili olan bir SEO danışmanı kiralamanızı şiddetle tavsiye ederim. İyi bir SEO danışmanına yatırım yapmak en iyi reklam biçiminiz olabilir, tüm büyük arama motorlarında yüksek görünür, kullanıcıların sunduğunuz ürün veya hizmetlerle ilgili kelimeleri ararken web sitenize gelmelerini sağlar .

4. Reklamcılık

Web sitenizi reklam vermek çok önemlidir, en iyi reklam biçimlerinden bazıları Google AdWords ve yerel dizinleri içerir. Tıklama Başına Ödeme (PPC) reklam kampanyası kullanarak, işletmenizle alakalı belirli anahtar kelimeleri hedefleyebilirsiniz. Çevrimiçi reklamcılığınızın çoğunluğunu ele almanın iyi bir yolu, SEO Danışmanınızın ilgilenmesine izin vermek ve müşterilerinizin her türlü ihtiyacını karşılamak için daha fazla zaman ayırmanızı sağlamaktır!