डिजिटल विपणन

Ezine Advertizing: Çevrimiçi Reklamları Alıştırırken İyi Bir Alternatif

Para kazanmak için – çevrimiçi veya çevrimdışı – iş fırsatlarınız hakkında söz sahibi olmanız gerekir. Online olarak başarılı olmak için bir çeşit विज्ञापन yapmak zorundasınız ve potansiyel müşterilere ulaşmak için çok uygun maliyetli bir yoldur, reklamı çok kolay. Eğer bilmiyorsanız, ezinler, güncellemeleri duyurmak, haberleri paylaşmak ve genel olarak iletişim halinde olmak ve ziyaretçileriyle bir ilişki kurmak için web sitesi sahipleri tarafından kullanılan çevrimiçi bültenlerdir.

Birçok ezine sahibi, diğer kişilerin bültenlerinde abonelerine e-posta gönderdiklerine reklam yerleştirmesine izin verdi. Bazılarının binlerce abonesi var, bu nedenle bu reklamlar büyük bir potansiyel potansiyeline sahip ve PPC reklamlarına ve diğer satın alma trafiği biçimlerine iyi bir alternatif olabilir.

Hedeflenen ezine reklamcılığı hala çevrimiçi pazarlamanın en etkili yollarından biridir. Doğru bir şekilde yapılmış birçok kişi reklamınızı görecek ve birçoğu sitenize olan bağlantıyı tıklayacak. İşinize en yakın olan Ezinler en iyi sonucu verecektir. Bu nedenle, reklamlarınızı belirli nişinize yönelik dar bir hedefe sahip olan ezine yerleştirmeyi hedeflemelisiniz.

Ezine reklamları bültende farklı yerleşimlere sahip olabilir.

 • Top
 • Orta, Mısır
 • Alt

Yerleştirmeye göre genellikle farklı fiyatlara sahipler. Aynı zamanda farklı boyutlarda olabilirler (hat sayısına göre sayılır) ve fiyat buna göre değişir. Daha sonra, reklamın en pahalı türü olan Solo Reklamlar var. Adından da anlaşılacağı gibi bu, ezine'nin abonelerine "tek başına" gönderilen bir reklamdır. Başka hiçbir içeriğe sahip olmayan bağımsız bir reklamdır, bu nedenle teklifinizi veya tanıtımınızı vurgulayan bir ezine ile ilgili özel bir sorun gibi.

Reklamınızı belirli bir ezine yerleştirmeden önce, nasıl göründüğünü görmek için bu ezine abone olmak iyi bir fikirdir. Kitlesine hedeflendiğinden emin olmak için stilini hissetmek ve diğer kullanıcıların reklamlarının nasıl göründüğünü öğrenmek için birkaç sorunu okuyun. Reklam vereceğiniz niş içindeki ezineleri bulmak için, & # 39; anahtar kelimeniz + ezine & # 39; veya & # 39; anahtar kelimeniz + ezine advertising & # 39; ya da böyle bir şey. Reklam alanı satan çok sayıda ezine sahibi var, bu yüzden bazılarını bulmakta sorun yaşamamalısınız.

Ayrıca, herkesin bu reklam stratejisini kullanmasını kolaylaştıran çeşitli ezine reklam dizinleri var. Ezine reklamlarını satın alırken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta daha vardır:

 • Ezine konusu işinizle yakından ilişkili olmalı
 • Güçlü bir kopyayı akılda kalıcı bir başlık ile kullanın; yutulmaktan kaçının
 • Maruz kalmaya karşı maliyeti tartın
 • Ezine sahibinden tavsiye alın (izleyiciyi kim bilir)
 • Reklamınızı "canlı" olarak görmek için ezine abone olun
 • Alışveriş yapın (veya ezine dizinlerini kullanın) iyi, alakalı ezinler bulun
 • Mümkünse test reklamları yapın (sadece abonelerin küçük bir bölümüne gönderin)
 • Aynı teklife sahip aynı ilan ile birkaç reklam gönderin (takip eden reklamlar)

[19659002] Pek çok kişinin, harekete geçmeden önce bir mesaja birkaç kez maruz kalması gerektiği bilinen bir gerçektir. Takip eden ezine reklamları aynı kitleye göndermenin bir alternatifi, kendi e-posta listenizi oluşturmaktır. Ezine reklamınızın birçok okuyucusu, hiçbir şey satın almadan web sitenize tıklayacak. Bunları e-posta listenizde alabilirseniz, daha sonra takip edebilirsiniz.

İş dünyasında başarılı olmak için mesajınızı almanız gerekiyor ve ezine reklamcılığı kesinlikle diğer reklam türlerine iyi bir alternatif.