डिजिटल विपणन

Facebook Reklam İnceleme – Facebook Pazarlama İçin Nasıl Yapılır?

Facebook Ad Power, Ryan Deiss tarafından bir araya getirilen en yeni Facebook pazarlama ürünüdür. İnternet pazarlaması için Google AdWords dışındaki trafik kaynaklarını bulmanın gereği duyulmamış, ancak stratejiler endüstri veya niş ne olursa olsun herhangi bir pazarlama kampanyasına uygulanabilir.

Facebook her biri 38 milyardan fazla विज्ञापन gösterimi sunuyor. her ay, ve bu sayı sadece yukarı çıkıyor. Trafiğin kendisi son derece yüksek kalitedir – çoğu zaman Google’da bulunabileceklerinden daha iyidir. Facebook Reklamcılığı ile ilgili zor olan şey, her zaman reklam yaratıcı ve açılış sayfalarının onaylanmasını sağlamıştır. Facebook her zaman son derece sıkı olan hizmet şartlarını zorladı ve bu, işe koyulmaya çalışan insanlar için büyük bir sorun olabilir.

Başlangıçta, Facebook pazarlamacılar için kullanımı kolay değildi. Reklamlar kötü performans gösterdi ve yatırımın geri dönüşü pek fazla değildi. Elbette, tıklamalar ucuzdu, ancak performans göstermediler. Bu gelgit değişti. Artık, İnternet pazarlamacıları ve büyük şirketler ile, Facebook pazarlama yeni buzzword ifadesidir. İşte bu da Facebook Reklam Gücü'nün konusu.

Facebook Ad Power, sizi tek bir nedenden dolayı hızlı bir şekilde çalıştıracak ve çalıştıracak. Normalde, yeni bir reklam platformunu ele aldığınızda, ne yaptığınızı bilmeden önce test kampanyaları ve binlerce dolar harcanan haftalar vardır. Ryan, bize herşeyi bırakmamıza izin veriyor. İçeri girip neyin işe yaramadığını test etti. Reklam metninden açılış sayfalarına ve demografik hedeflemeye kadar. Söyleyeyim, tek yapmam gereken Facebook'a giriş yapmak, kampanyalarımı oluşturmak ve karları izlemeye başlamaktı. Ryan'ın rotasını izlerseniz gerçekten bu kadar basit.

Facebook hakkında en sevdiğim bölümlerden biri olan Reklam Gücü aylık soru ve cevap çağrılarıdır. Bunu, Facebook'un reklamcılıkla ilgili algoritmasında meydana gelen değişiklikler konusunda günceller. Tüm gerçeklikte, aramalar bana biraz para kazandırdı çünkü değişikliklerin gerçekleşmesinden önce, kampanyalarıma giriş yaptıktan sonra ve kampanyalarımı ayarlamak zorunda kalmadan önce biliyorum. Facebook ilerici bir şirkettir ve uzun süredir değişiklikler yapacaklar, bu nedenle bu tür bir içeriden bilgi çok önemlidir!

Özetle, Facebook kullanıcılarına dokunmak konusunda ciddi iseniz, Facebook Reklam Gücünü kontrol ettiğinizden emin olun. . Eğitim, binlerce dolarlık sınava gerek kalmadan sizi hızlı bir şekilde çalıştıracaktır. Oldukça basit bir şekilde, hangi pazarda olursanız olun, size rakiplerinize üstünlük sağlar.