एसईओ

Google, AB ve Karşılaştırmalı Alışveriş Hizmetleri

Avrupa Birliği'nde, Google için zorlu 12 ay oldu. Ama her bulut için gümüş bir astar. Montaj baskısı (ve rekabete aykırı olduğu için AB'den gelen bir kayıt), perakendeciler için beklenmedik, kısa vadeli bir nimet tetikledi.

Ana arama sonuçları sayfasında (SERP) kendi hizmetlerini desteklediğini belirten Google, daha düşük TBM'lerle yanıt verdi. – ve indirimleri – yeni Karşılaştırma Alışveriş formatını kullanan nitelikli reklamverenlere.

Bu, planın önemli riskler taşıdığını söyledi. Mayın tarlaları her yerdedir.

Kıt veri sorunlarından yaygın teklif enflasyonuna kadar: Perakendeciler ihtiyatlı olmalı. Crealytics'ten Andreas Reiffen'e katılarak, bu tuzaklardan kaçınmak ve AB reklamverenlerine verilen fırsatı en üst düzeye çıkarmak için bir Karşılaştırma Alışveriş Hizmetleri programının nasıl düzgün bir şekilde oluşturulacağını açıklıyor.

“Google, AB ve Karşılaştırmalı Alışveriş Hizmetleri: Mayın Tarlaları” için bugün kaydolun. ve Her Yerde! ”Digital Marketing Depot tarafından üretilmiş ve Crealytics tarafından desteklenmiştir.

लेखक के बारे में

Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.