एसईओ

Google Ads, paralel izleme son tarihinden önce yeni URL parametresi seçeneklerine giriyor

Google, paralel izleme son tarihinden önce Google Reklamlar'daki (eskiden AdWords) iki açılış sayfası URL parametresi seçeneğidir.

"Son URL son ekini" ekleyecek yeni bir alan vardır. Nihai URL ve reklamverenler artık yalnızca üçten başlayarak en fazla sekiz özel parametre girebilir.

Google Reklamları yeni bir Son URL son eki alanına sahiptir ve en fazla 8 özel parametreyi destekler.

Google, artık tüm Üçüncü taraf tıklama ölçüm sistemlerini kullanan reklamverenler için hesaplarını 30 Ekim sonundan önce paralel izlemeye geçirmeleri için gerekli özellikler.

Paralel izleme, açılış sayfası yükleme sürelerini hızlandırmaya yardımcı olan başka bir girişimdir. İzleme parametrelerini açılış sayfası URL'sinden ayırarak çalışır. Kullanıcılar bir विज्ञापनı tıkladıklarında, izleme URL'si, AdWords tıklama izleyici ve tüm yönlendirmeler ayrı ayrı yüklenirken, doğrudan açılış sayfasına yönlendirilir.

Bu değişiklikleri yapan kullanıcılar için iki öneri:

AdWords Editörseniz, Google, önceki URL'nizin ve paralel izleme değişikliklerinin silinmediğinden emin olmak için 12.4 veya daha yeni bir sürüm kullanmanız gerektiğini söylüyor.

Google, eski AdWords kullanıcı arayüzünde yapılan bazı düzenlemeleri kampanyalara, reklam gruplarına, anahtar kelimelere, reklamlara veya uzantılara uyardı. “Reddedilebilir”, bu yüzden düzenlemelerinizi yeni AdWords deneyiminde tamamlamanız gerekir.

लेखक के बारे में

Ginny Marvin, tüm yayınlar boyunca günlük yayınlama işlemlerine yardımcı olan ve ücretli denetleme yapan Third Door Media'nın Yardımcı Editörü medya kapsamı Ginny Marvin, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazisi için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntülü reklam ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularıyla ilgili yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesiyle, Ginny hem kurum içi hem de ajans yönetim pozisyonlarını tutmuştur. Twitter'da @ginnymarvin olarak bulunabilir.