एसईओ

गूगल, शून्य परिणाम फिर से दिखाने के लिए समय की एक बहुत, गणना और खोज परिणामों से रूपांतरण

Google, arama sorgusunu tamamen çözecek yanıtlar verebileceklerinden emin olduklarında sıfır arama sonuçları göstermeye karar vermiştir. Bu şu anda birçok zaman, hesaplamalar ve dönüşümler arama sonuçlarıyla sınırlıdır. Yani, matematik cevapları isteyen sorular, belirli yerlerde ve matematik dönüşümlerinde zaman. Google, her zaman arama sonuçlarının Google’ın gösterilmesine yol açacak "tüm sonuçları göster" için bir bağlantı sağlar.

गूगल के मुख्य खोज परिणाम जब यह छुपाता है? Google, sorguyu belirli olduğunda yalnızca ana arama sonuçlarını gizler. zaman, hesaplamalar ve dönüşümler ile ilgili sorgular. Hatta bazı durumlarda, Google'ın bir arama yapanın arama sonuçlarını almak isteyebileceğini düşünmesi durumunda, Google arama sonuçlarını göstermeye varsayılan olacaktır.

उदाहरण के लिए, यहाँ [भारत में समय] कॉल करने के लिए: 19659004] क्या [न्यूयॉर्क में समय] के साथ तुलना करें:

गूगल न्यूयॉर्क टाइम्स के कुछ खोज कर सकता है और इसलिए का मानना ​​है कि डिफ़ॉल्ट रूप से सभी खोज परिणामों कि।

के शून्य परिणाम इस प्रकार का रूपांतरण के लिए भी मान्य हैं:

] और वे गणित के लिए भी आते हैं:

Google'ın ifadesi. गूगल निम्नलिखित बयान ई-मेल का उपयोग करने के बारे में आज है प्रस्तुत करने के लिए इस सुविधा का उपयोग करता है:

Her zaman olduğu gibi, arama hedefimiz, kullanıcıların en alakalı bilgileri hızlı bir şekilde bulmalarına yardımcı olmaktır. Bir kullanıcının bir hesaplama, birim dönüşümü veya yerel saat aradığı için son derece yüksek bir güvendiğimiz sorgularda, mobil cihazdaki yükleme süresini iyileştirmek için tek bir sonuç göstereceğiz. Şubat ayındaki ilk denememizden bu yana, kullanıcılara aradıklarını sunduğumuzdan emin olmak için reklamları kaldırmaya ve bu deneyimin tetikleyici kalitesini geliştirmeye çalıştık ve daha fazla sonuç görmek için dokunma seçeneğini sunacağız.

गूगल मार्च में यह परीक्षण किया है, लेकिन सुविधा वापस ले लिया गया है। गूगल, किसी भी खोज परिणाम इस साल मार्च में दिखा परीक्षण किया पर खोज परिणामों। वहाँ परीक्षण में दुखी बहुत से लोगों को, थे तो गूगल कुछ दिनों के बाद बंद कर दिया और कहा कि प्रयासों फिर से लगता होगा।

लोग क्या पसंद नहीं आया? कुछ मामलों में, गूगल शून्य परिणाम बताते हैं जब कुछ ब्रांडों के लिए उनके नाम को नहीं आते हैं जाएगा। इसके अलावा, दोस्ती साइटों [लंदन में तारीख] के रूप में भी प्रश्नों का आना बंद कर दिया। हम विफल रही कॉल प्रयास के कई उदाहरण था और गूगल उनमें से ज्यादातर को हल करने की कोशिश की।

हालांकि, मामले [लंदन में तारीख], गूगल दे देंगे आप न केवल इतिहास और कैलेंडर के साथ आप एक जीवन साथी खोजने में मदद करने के लिए: 19659013] यह महत्वपूर्ण क्यों है? Zaman dönüşümleri yapan, matematik problemleri ya da diğer dönüşüm formülleriyle ilgili yardım yapan siteler için artık gerçekten kötü bir şekilde olabilirsiniz. Google, sitenizi ek bir tıklama yapmadan cevaplar için göstermez. Ayrıca, yeni şirketinizi bir zaman, dönüşüm veya matematik problemi biçiminde adlandırmaya çalışırsanız, Google'ın bu sorgu için arama sonuçlarını gösterebildiğinden daha iyi bir şekilde emin olursunuz. Aksi takdirde, Google'ın markanızla ilgili arama yapan kullanıcılar için herhangi bir trafik göndermesi biraz zaman alabilir.

धन्यवाद। Ayrıca, bunu sabah saatlerinde ve bir Pazar günü bize yanıt veren bir Google sözcüsü için Sergey Alakov'a teşekkür etmek istedik.


लेखक के बारे में

Barry Schwartz, Arama Motoru Aracının Haber Editör'ü ve NY tabanlı RustyBrick'in sahibi. web danışmanlık firması. Ayrıca SEM konularında popüler bir arama blogu olan Arama Motoru Yuvarlak Masa programını da çalıştırıyor.