एसईओ

Google Haritalar, 'Keşfet' sekmesini yeniden tasarlar, 'Eşleşmeniz', 'Grup planlaması' ve 'Sizin için' bölümünü başlatır.

Google, Google I / O'da, önümüzdeki aylarda dünya genelinde Android ve iOS'ta kullanıma sunulan yeni Google Haritalar özelliklerini duyurdu. Yeni özellikler arasında yeni bir “Keşfet” sekmesi, “Eşleştirmeniz” ve “Grup planlaması” ve yeni “Sizin için” bölümünün etrafında yepyeni özellikler yer alıyor.

Yeniden tasarlanan Keşfet sekmesi

Yeniden tasarlanan Keşfet sekmesi, “Yeni ve ilginç” ve “yakında” olan Google Haritalar yemek mekanlarını, etkinliklerini ve etkinliklerini kullanıyoruz. İşte yeni “yakındaki” sekmesinin bir GIF'si:

Eşleşmeniz

Yeni “Eşiniz” Bu özellik, bir yerin tadını çıkarmanın ne kadar olası olduğunu ve zevk almanız için nedenler sunacağınızı gösterir. Dolayısıyla, belirli bir yeri tıkladığınızda, Google, bir işletme hakkında bildiğimiz, Google Haritalar'da seçtiğiniz yiyecek ve içecek tercihleri, bulunduğunuz yerler ve sizin bir restorana oy verdi veya bir listeye ekledi. ”Bu, tüm makine öğrenmeyi kullanıyor, Google diyor. Ayrıca Google, geçmişinize göre zaman içinde bu puanla daha akıllı hale gelir.

İşte maçınızın bir GIF'i:

Grup planlaması

İşte bir GIF eylemi:

“Sizin için” sekmesi, mahalleleri ve yemek mekanlarını izlemeyi seçmenize ve ne seçeceğinize göre seçim yapmanıza izin verir. Google, bir dahaki sefere çıkmak istediğinizde ne yapacağınıza dair fikirler gönderir. İşte bu eylemin bir GIF'sidir:

Artırılmış Gerçeklik

Google Haritalar'ın yönleri, kullanıcıların yer bulmalarına ve yer bulmalarına yardımcı olmak için AR, Artırılmış Gerçeklik kazanıyor. Bir metro ve bir şehir caddesine çıkmak, özellikle bölgeye yeni iseniz, hangi yöne yürüyeceğinizi bilmek kafa karıştırıcı olabilir. Bu AR özellikleri bir kullanıcıya doğru yönde işaret eder:

Telefonun üstünde kameranın üstünden yürümenin yolu üzerine, bir kullanıcı hangi yöne gideceğini çabucak görebilir.


लेखक के बारे में


! fonksiyon (f, B, e, v, n, t, s) {halinde (f.fbq) geri n = f.fbq = fonksiyonu () {n.callMethod?
n.callMethod.apply (n, bağımsız değişkenler): n.queue.push (bağımsız)}, eğer (! f._fbq) f._fbq = N;
n.push = N; n.loaded = 0;! n.version = '2.0'; n.queue = [] t = b.createElement (e) t.async! = 0;
t.src = h; s = b.getElementsByTagName (e) [0]; s.parentNode.insertBefore (t, s)} (pencere,
Belge, 'senaryo', 'https: //connect.facebook.net/en_US/fbevents.js');
fbq ('init', '423979991297359'); // Piksel kimliğinizi buraya ekleyin.
fbq ('parça', 'Sayfa Görünümü');