एसईओ

Google Reklam Rapor Düzenleyici, iki yeni açılış sayfası raporu alır

Google, arayüzde Rapor Düzenleyici'ye önceden tanımlı iki açılış sayfası raporu ekliyor.

Yenilikler neler? Reklamverenler yakında, "Açılış sayfası" ve "Genişletilmiş açılış sayfası" raporlarını, Önceden tanımlanmış raporların Temel listesi altında bulacaklar – Google Reklamlar arayüzünün sağ üst köşesindeki "Raporlar" simgesinden erişilebilir.

Açılış sayfası raporu. Açılış sayfası raporu, nihai URL raporunun güncellemesidir. Mobil hız puanı, Mobil uyumlu tıklama oranı, Geçerli AMP tıklama oranı için üç yeni sütun içerir.

Genişletilmiş açılış sayfası raporu. Bu sürüm, kullanıcıların, bağlamsal ikameler yapıldıktan ve URL izleme için herhangi bir özel parametrenin eklendikten sonra ulaştığı URL'leri de gösterir.

Neden reklamverenler için önemlidir. Raporlar, açılış metniyle performans dönüşümlerini (dönüşümler, günler, dönüşümler vb.) Göstermek için kullanılabilir. Reklamverenler, Rapor Düzenleyicisi'nde oluşturulan raporları kaydedebilir, planlayabilir ve indirebilir.


लेखक के बारे में

Ginny Marvin, tüm yayınlarımızda günlük editöryal işlemleri yöneten Üçüncü Kapı Medya'nın Genel Yayın Yönetmeni. Ginny, Arama Motoru Arazi, Pazarlama Alanı ve MarTech Today için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntülü विज्ञापन ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularıyla ilgili yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesi ile hem kurum içi hem de ajans yönetimi pozisyonlarında görev almıştır. Twitter'da @ginnymarvin olarak bulunabilir.