एसईओ

Google’ın 4 Temmuz’daki doodle'ı ABD’deki en çok aranan tarifleri ABD’de gösteriyor

Dördüncü Temmuz yarın, ancak Google, Bağımsızlık Günü doodle'ını bir gün önce Google ABD ana sayfasına yükledi. Doodle, eyalet tarafından ayrılan en çok aranan tariflerden bazılarını sergiliyor. Google, bu yılki doodle’ı oluşturmak için Google Trend’leri kullandı. Doodle'daki oynatma düğmesine tıkladığınızda, ABD'deki herhangi bir duruma girebilir ve en çok aranan yemeği bulabilirsin.

Google daha sonra sizi tarif için bir Google aramasına yönlendirir. yemeğin kendisi evde.

Google blogunda şöyle dedi:

Amerika Birleşik Devletleri'nin doğum gününü ve yazın en şahane tatillerinden birini kutlamak için bugünün Doodle'ı her ABD eyaleti ve bölgesinde en çok aranan tarifleri paylaşıyor . Sonuçlar elmalı turta gibi Amerikalılar… ve gumbo, gulaş ve spagetti kabakları.

İnsanların Google Trendler verilerine dayanarak tarif ettiği tarifleri, nefis yemekler hakkında eğlenceli gerçekleri ve bir çok şeyi bulmak için etkileşimli haritayı tıklayın. yaklaşan Dördüncü Temmuz menülerine ilham kaynağı. Eğlence, yemekte durmak zorunda değil – Bağımsızlık Günü'nde başka hangi kullanıcıların aradıklarını görmek için Google Eğilimler verilerini inceleyin.

İşte bu Google Doodle kullanma sürecinin bazı ekran görüntüleri:

daha sonra herhangi bir duruma bir sondaj yapın, ancak Kuzeydoğu ülkeleri, daha yakın bir şekilde birbirine yaklaştıklarından daha derinlemesine çalışmanızı gerektirir:

Ardından, o eyalette popüler olan yemeğin pasajını gösteren belirli bir duruma tıklayabilirsiniz: 19659009] Eğer büyüteç üzerine tıklarsanız, reçete sonuçları ile Google arama sonuçları sayfasına yönlendirilirsiniz:


लेखक के बारे में

Barry Schwartz Arama Motoru Aracının Haber Editör'ü ve NY tabanlı bir web danışmanı olan RustyBrick'e sahiptir. firması. Ayrıca SEM konularında popüler bir arama blogu olan Arama Motoru Yuvarlak Masa programını da çalıştırıyor.