एसईओ

Google’ın Ağustos temel arama algoritması güncellemesi artık tamamen kullanıma sunuldu

Araştırmamıza dayanarak, 1 Ağustos güncellemesinden biri daha oldu Google’dan organik arama tarafında bir süre sonra gördüklerimiz önemli güncellemeler. Hafta sonu boyunca yayına devam etti ve şimdi tamamlandı.

Google’ın bu güncellemeyle ilgili şu andaki tavsiyeleri, web yöneticilerinin web sitelerinde herhangi bir teknik değişiklik yapmasına gerek olmamasıdır. Aslında, şirket “hiçbir düzeltme” gerekmediğini ve bir zamanlar çok değerli olmayan siteleri teşvik etmeyi amaçladığını söyledi. Google, genel web sitenizi daha iyi hale getirmenin ve web sitenizin ziyaretçilerine daha iyi kalitede içerik ve deneyimler sunmanın yollarını aramaya devam etmeniz gerektiğini söylemiştir.

Artık kullanıma sunulduktan sonra, sitenizin ne kadar olduğunu kontrol edebilirsiniz. etkiledi. Ama Danny Sullivan'ın da dediği gibi, aramada her zaman bir değişiklik oluyor.

Daha fazla bilgi için, orijinal hikayemize bakın.


लेखक के बारे में

Barry Schwartz, Arama Motoru Aracının Haber Editör'ü ve New York’daki RustyBrick’in sahibi. web tabanlı danışmanlık şirketi. Ayrıca SEM konularında popüler bir arama blogu olan Arama Motoru Yuvarlak Masa programını da çalıştırıyor.