एसईओ

Hızlı Sonuçlarla Etkili Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu, küçük işletmeler arasında giderek daha popüler hale geliyor. Bu eğilim nedeniyle piyasa rekabetçi hale geliyor ve hızlı sonuç elde etmek, başlangıçta iyi bir stratejiye ihtiyaç duyuyor. SEO bir bilim değil, sitenizde sadece birkaç teknik geliştirmeler denir
SEO hizmetleri. İnternet üzerinden tanıtım, makaleler, bağlantı kurma, bloglar, forumlar, sosyal medya, afişler, seri ilanlar vb. Üzerinden tanıtım yapmak sayfa dışı SEO hizmetleri olarak adlandırılmaktadır. Tüm bu şeyler zor değildir ve büyük SEO uzmanları kolayca yapabilirsiniz.

Ancak, bu etkiyi kullanmak ve web sitenize sadece doğru kalitede trafik çekmek için belirli bir deneyim, pazarlama ve satışa maruz kalma, müşteri çekmek ve rakiplerinizi yenmek için yetenek ve bilgi sahibi olmanız gerekir. Bu, SEO'nun teknik bilgisi ile ilgisi yok ve her şirket bunu sağlayamıyor. Sonuç olarak, birçok müşteri hayal kırıklığına uğruyor ve işlerini büyütmek ya da hatta çalıştırmak için problemleri var.

Bu yazıda, bazı SEO uzmanlarının yeni teknik numaraları beklemesine izin verebilirim. Aşağıdaki mesajım temel olarak stratejiyi kurmaktır, çünkü bu anahtardır.

İlk olarak, herhangi bir web geliştirmeden önce bazı pazar araştırması yapmak ve bir çevrimiçi pazarlama stratejisi oluşturmak önemlidir. Sayfanız halihazırda açık bir pazar fikri, müşterileri ve ihtiyaçları ile geliştirilmelidir. Bu kesinlikle sonucunuzu verecektir ve eğer düzgün bir şekilde yapılırsa 3 haftalık site için bile sorunsuz bir şekilde trafik alabilirsiniz. Dolayısıyla, yeni bir site geliştirmek ve başlatmak istiyorsanız, bunu çok dikkatli bir şekilde değerlendirmek faydalı olacaktır.

İşletmenizi yerel olarak mı işletiyorsunuz veya ülke çapındaki kitleyi hedeflemek mi istiyorsunuz?

Genellikle yerel bir tanıtımla başlamak her zaman daha kolay ve daha hızlıdır. Bu, daha fazla promosyon ve güvenli iş büyümesi için kullanmanız için derhal gelir getirebilir.

Kısa kuyruk perspektifinde uzun kuyruk, dar hedefli anahtar kelimelerle başlayın ve aynı zamanda uzun vadeli perspektifi korumak için daha genel, rekabetçi anahtar kelimeler edinin. Kısa vadeli anahtar kelimeler, trafiği kısa sürede almanıza yardımcı olacak ve bazı sayfalara ulaştığınızda, uzun vadede yoğunlaşmak daha kolay olacaktır. Bu sayede başlangıçtan itibaren sürekli olarak artan trafik sağlar.

Rakiplerinizi off-page optimizasyonu ile dövmek ister misiniz?