डिजिटल विपणन

İçerik Pazarlaması Nedir ve Neden Önemlidir?

İçerik, belirli bir medya hakkında basit bir bilgi. Bizim amacımız için, çevrimiçi koyduğunuz bilgilerin içeriğini kullanıyoruz.

Birçok kişi içerik için विज्ञापन yayınlamada hata yapıyor. O değil. İnsanların internete yönelmelerinin ana sebebi bilgi amaçlıdır ve bilgilendirici içerik sağlamak, içerik pazarlamasını tanımlamanın en iyi yoludur.

Birileri internette belirli bir bilgi için arama yaparken, arama motorları, arama çubuğuna yazılanları yorumlamak için zamanla endeksledikleri milyonlarca web sayfasına derhal başvururlar. Arama ölçütleriyle en yakından eşleşen web siteleri, SERPS'de (arama motoru sonuç sayfaları) gösterilir.

Bu yüzden müşterilerime her zaman blog gönderileri oluşturmalarını öneriyorum; Web sitelerinde 300-500 kelime makalesi, iş, hizmetler, ürünler, endüstrileri, nasıl yapılır bilgileri ve görüntüleri hakkında her şey ve her şey hakkında bilgi vermek. Web sitenizde sahip olduğunuz daha fazla bilgi ve web sitenizde oluşturduğunuz ve çok spesifik bilgilere odaklanan daha fazla sayfa, içeriğinizin kullanıcıların aradığı şeyle eşleşmesi olasılığı artar.

Her blog yazısı aslında ek bir web sayfası olarak hareket eder. Bu yüzden her hafta bir blog yayını oluşturmanızı öneriyorum. Bugün 6 sayfalık bir web sitesine sahip olsaydınız, tavsiyemi aldınız ve her hafta bir kez iyi ve bilgilendirici içerikli bir blog yazısı oluşturdunuz. Bir yılda 58 sayfalık bir web sitesine sahip olacaksınız! Rakiplerinden kaç tanesinin 58 sayfalık bir web sitesi var? Bu strateji, işinizi arazinizde bir otorite haline getirmeye yardımcı olabilir. Ardından Google ve diğer arama motorları web sitenizi yanınızda veya hatta rakiplerinizin üzerinde göstermek zorunda kalır.

Başlamak için en iyi yer olmasına rağmen, web siteniz içerik için tek yer değil. Facebook'taki içeriklere, EzineArticles.com, Blogger.com, WordPress.com gibi makale sitelerine ve bazı kullanıcı dostu bilgileri aşağıya indirebileceğiniz yüzlerce ücretsiz ücretsiz web sitesine sahip olabilirsiniz. Arama motorları bile web sitenizin adresini ve işletmenizle ilgili belirli ayrıntıları eklemenizi sağlar. Bütün bunlar içerik.

Bir restoranın, bir masörün, tesisatçının, imalatçının veya bir emlakçının sahibi olmanız, bir websitesi olan herhangi bir işletmenin daha fazla ziyaretçi çekmesi, daha fazla gözbebekleri, daha fazla potansiyel müşteri, müşteri veya hasta olması farketmez. Çok kaliteli, yararlı bilgiler sunarak.

Arama motorlarının dikkatini çekmenin yanı sıra, güvenilir ve değerli bir bilgi kaynağı haline gelerek işinize kredi katıyorsunuz. Bu kavram, bu mesajın ilk ve en önemli parçası olarak çok sevilmiş olabilir çünkü içerik pazarlamanızın, insanlar için arama motorları için olduğundan daha fazla olması hayati önem taşımaktadır.