डिजिटल विपणन

İnanılmaz Yolculuk – İnternet Pazarlama

Bu inanılmaz yolculuğun fikri, müşterilerinize değer sağlamaktır, bu değer karşılığında internet pazarlama işinizi geliştirebilirsiniz. Her ikisi de sizin ve işletmeniz için kâr, otomasyon ve daha fazla özgürlük üretme fikrine odaklanıyor. Buradaki anahtar, halen yapılmış bir sistemi bulmaktır, hala çalışıyor ve basit bir prosedürle açıklanabilir ve kurulabilir. Bunun sizin için gerçekleşeceği hız internet bilginiz ve bu yolculuğa olan bağlılığınızdan etkilenebilir. Deneyim noktasında başlamamış olsanız bile, ne yapacağınız konusunda hiçbir fikriniz olmasa bile, çevrimiçi olabilirsiniz, potansiyel müşteriler edinebilirsiniz, satış ve kazanç elde edebilirsiniz. Çok çalışmanızı, bilginizi artırmanızı ve ödüle odaklanmanızı gerektiriyor.

Yeni bir pazarlamacının yapması gereken ilk şeylerden biri, kendiniz ve aileniz için istediğiniz yaşam tarzını belirlemek. Seçimlerinize dahil olabilecek tüm faktörleri göz önünde bulundurun, çünkü bu, işinizin tasarımı üzerinde doğrudan bir ilişkiye sahip olabilir. Bir işe başlayacak ve ertesi sabaha kadar milyonlarla uyanacağınızı düşünüyorsanız tekrar düşünün. Büyük karlar elde etmek mümkündür, ancak başka hiçbir işten farklı değildir, sağlam bir temel geliştirmelisiniz. Bir çok soruya dikkat etmelisiniz: Evde çalışmak mı istiyorsunuz ?, seyahat için daha fazla boş zamana ve esnekliğe ihtiyacınız var. İşletmenizin tasarımının ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi için gerçekten faktörlerin bir listesini yapmalısınız.

Kişisel olarak, en önemli şey, işinizi sevdiğiniz bir şey etrafında yaratmaktır. Bu zamanlar zorlu olduğunda çok kullanışlı olacak ve zor zamanlar olacak.

Ardından, yeni işiniz için hedefler belirleyin, bu hedeflere çok, çok özel olun. Bunlar ayrıca deneyim ve bilginizden de etkilenecektir. Buradaki anahtar onları yazmak, göndermek, her gün gözden geçirmek ve ayarlamak, işinizi yolunda tutmaktır. Her hedef görsel, ölçülebilir ve ulaşılabilir olmalıdır. Hedefler kısa vadede, orta vadede ve uzun vadede olmalıdır. Hedefler sadece, bunlar gerektiğinde ayarlanabilir. Beyninize belirli bir girdiyi girdiğinizde ve buna odaklandığınızda, bu hedeflere ulaşmak için bedeniniz ve faaliyetleriniz doğru şeyleri çizer.

Bu sizin bütün başarınızın ve tavrınızın anahtarı olabilir. Bu sadece birkaç başarılı ve çok başarısız neden ana nedeni olabilir. Seviyenizi yükseltmek için, siz ve ailenizin bunu hak ettiğine inanmalısınız. Buna inanmanın bir yolu, iyi bir yaşamı test etmektir. Durumunuzu yükselten, lüks evleri ziyaret eden, pahalı arabaları kullanan, çocuklarınız için zaman ayırın, kendinizi hayatı yaşarken hissedin. “Algılanabilecek, başarılabilir” “Dışarı çık ve al.”

Bir dahaki sefere kadar

Robert Dill