एसईओ

İnsanlar SEO Hizmetleri İçin Neden Şüpheli?

Biz SEO hizmetleri hakkında şüpheci görünüyoruz çünkü biz sadece iyi bir SEO hizmetinin ne olduğunu ve sitemize nasıl yardımcı olabileceğini kısmen anlıyoruz. Kendi arama motoru optimizasyonumla baş edebileceğimi düşünüyoruz (ve düşündüğümü söylemeliyim). Muhtemelen yapabilirdim, ama bir yıl olmuştu ve trafik alıyordu ve sayfa sıralamasının bazıları Arama Motoru & # 39; s Sıralamalar Sayfalarının (SERPS) ilk sayfasındaydı. Bununla birlikte, bunun neden olduğu konusunda pek bir fikrim yoktu, bu yüzden bir vuruş ve bir ilişki oldu. Biraz yardım ettim ve bildiğimden çok daha fazlasını öğrendim, ama bu yardıma ihtiyacım vardı.

İlginç ve orijinal içerikler yazabilen şanslı insanlardan biriydim ve bu SERPS'de çok şey sayıyor. Anlamadığım şey geri dönüşlerin faydaları ve bunları elde etmek için nasıl gideceğiydi. Neyse ki, binlerce backlink satın alabileceğimi düşünecek kadar naif değildim ve SERPS'de yükseliyordum. Araştırmamdan dolayı, bunun Google tarafından ödüllendirilmekten ziyade cezalandırıldığının farkındaydım. Geri bağlantılar içeriğe ve bir parçası olmayı seçtiğiniz nişe uygun olmalıdır. İhtiyacınız olan şey nişinin yıldızlarına bağlanır ve eğer tek başına gidecekseniz, bunların gelmesi çok kolay değildir. Bir SEO hizmeti, sitenin anahtar kelimelerle optimize edilmesinin yanı sıra bunlarla da yardımcı olabilir. En çok trafik oluşturan anahtar kelimelere dair bir ipucum yoktu, ancak bu alanda da yardımcı oldum.

Birçoğumuz, ucuza giden ve indirmesi kolay olan en son SEO aracını bize anlatan makalelerle alınıyoruz. Bunun için ödeme yapıyoruz ve arama için temelde işe yaramaz hale geldiğini görüyoruz. Motor Optimizasyonu, ancak herhangi bir tazminatımız yok. Bu para harcanmış. Neredeyse hiçbir şey için harcadığınız parayı sayarken, iyi bir SEO danışmanıyla yapılan bir istişareler bu parayı harcamanın daha iyi bir yolu olabilirdi ve siteniz artık SERPS'te daha iyi sıralamalar elde etmiş olabilir. Bazılarımız inatçı ve bağımsız ve çevrimiçi bir pazarlama dünyasında, ara vermemiz gerektiğinde uzmanlara danışmazsak kötü bir şey olabilir. Önceden Google Panda günlerinde çevrimiçi pazarlamaya başlayan, çok para kazandıran ve çevrimiçi pazarlama dünyasındaki başarımızın sırrını gizlediklerini söyleyenlerin birkaçıdır. Biz onlara inandığımız ve bir e-kitap biçiminde yazılım veya tavsiyelerini ödeyeceğiz. Biz daha sonra, SERPS’te daha da uzağa gitmeyen, ancak mantıklı görünen her şeyi yaptığımızı üzülerek anlıyoruz. Bunun yerine yapmamız gereken, karizmatik girişimcilerin tavsiyesini görmezden gelmek ve SEO'umuza gerçekten yardım edebilecek ve SERPS'de daha yüksek bir sayfaya ulaşmamıza yardımcı olacak SEO know-how'ı ile ilgilenmek. Bireysel oyun için geçmişte neyin işe yaradığı, top oyununun en büyük arama motoru olan Google tarafından daha sıkı kurallarla değiştirildiği için artık işe yaramıyor.

Daha fazla zaman ve para harcamak yerine, sitenizi SERPS'e yardımcı olmak için bir SEO firmasıyla iletişim kurmayı düşünün.