डिजिटल विपणन

İnternet Pazarını İleriye İterek Ekonomik İklim

Mevcut ekonomik iklim, hem büyük hem de küçük çaplı işletmelere, kayışlarını buna göre sıkılaştırmak zorunda bıraktı ve bu, daha büyük bir çevrimiçi varlığa doğru kayda değer bir değişime yol açtı.

Artık işletmeler, işleriyle ilgili daha fazla farkındalık yaratmaya çalışmak ve elbette, hayatta kalmaları için hayati önem taşıyan daha fazla gelir elde etmek amacıyla, bütçeleri dahilinde mümkün olan her türlü विज्ञापन türünü denemeleri gerektiğinin bilincindeler. İnternet reklamcılığı, dünya çapında pek çok işletme sahibi için bunun ana itici gücü olabilir. Küçük işler, çok sayıda potansiyel müşteriye 7/24 reklam verebilir.

İş dünyası, halkın mümkün olan her yerde mümkün olan en iyi anlaşmaları bulma ihtiyacının daha fazla olduğunun bilincindedir. Kendi web sitenize sahip olmak ve% 10 indirim veya 2'nin fiyatı için bu teklifleri teşvik edebilmek, normalde işinizi geçmişte gezmiş olabilecek potansiyel bir müşteri için sizi daha çekici hale getirebilir. Bu sadece yerel High Street'teki mağazalara değil, aynı zamanda inşaatçılar veya glazierler gibi çeşitli esnaflara da başvurmak zorundadır.

İşletme sahipleri, sosyal ağlar şeklinde son zamanların en büyük internet fenomeninden gerçek avantaj elde etmeye başlamak zorundalar. Dünyanın dört bir yanındaki kasaba ve şehirlerin büyük çoğunluğunun bu web sitelerine bir bağlantı biçimi olacak ve bir grup doğrudan bağlantılı olan gruplara sahip olacak. İşletmeler, profil oluşturarak, hedef pazarda bulunan kişileri arayarak ve gruplara katılarak veya gruplar oluşturarak ve oradaki insanları davet ederek, doğrudan kendi bölgelerindeki insanlarla bağlantı kurmaya çalışmalıdır. Örneğin bir güzellik salonunuz varsa, o zaman bölgenizdeki kadınları aktif olarak arayın ve neyle ilgili olduğunuzu bildirin. Onları arkadaş olarak ekle, onları özel oluşturduğunuz gruba davet et. Bu ücretsizdir ve işinizi en çok kullananlar için doğrudan pazarlama yapıyorsunuz. İnsanlar, bu yöntemi kullanarak işlerini tanıtmaya yardımcı olarak günde 30 dakikadan daha az zaman harcayabilir.

Sadece kilitlenmeyi bekleyen potansiyeli gerçekleştirmek için ana sosyal ağ sitelerinde bulunan profil sayısına bakmak zorundasınız.

Muhtemelen, bu zamanlar boyunca Joe Public'a yardım etmekle ilgilenen çeşitli kurumların sayısız yorumundan da haberdar olsanız da, daha önemli olan şey, işletmelere yardımcı olmaktır. Bir işletmenin hasılat artırmaya çalışırken hiç bir yardımı olmazsa, ihtiyaçlarının karşılanması için daha az işletme olduğu için Joe Public'a daha az ihtiyaç duyulur.

Artık gasp fiyatlarında yeni reklam kanalları sunmanın zamanı değil, bunun yerine iş dünyasını tanıtmanın yollarını bulmak ve halkın özel tekliflerden daha fazla haberdar olmasına yardımcı olmak. Orada hala hayatta kalmak için daha fazla insanın gönderilmesini bekleyen yeterli para var ama anlayış ve korku var. Bu, birlikte çalışan ve ellerinden gelen her şeyi kullanan işletmeler aracılığıyla kolaylaştırılabilir. Tek bir reklam için 100 liradan 100 lira harcanan günler tükendi. Düşük maliyetli ancak etkili reklamın şafağı üzerimizde.