डिजिटल विपणन

İnternet Pazarlama Eğitimi

İnternet Pazarlama Eğitiminizi nerede edineceksiniz?

Birçok insanın kendilerine sorduğu milyon dolarlık bir sorudur. Muhtemelen insanların bir ürün veya hizmet satmak için gelmeden önce kendilerine sorması gereken soru, Internet dünyasının sunabileceğim bir şey olduğunu bilmesini nasıl engellerim. Gerekli becerileri öğrenmek için Koleje gider miyim? Sadece Google’ı kullanıyor ve Arama Sorgusu’na gelen ilk çift listeye katılıyor muyum?

Tahminimce, çoğu insan, yapmaya çalıştıkları şeylere uyacak gibi duran ilk şeyle gider ve büyük olasılıkla hayal kırıklığına uğrayacaktır. Ya da belki tüm dışarı çıkıp web sitenizi satın alarak tüm Bells ve ıslıklarla ayarlayıp sitenizi nasıl pazarlayacağınızı düşünün. Sadece sitenizi optimize etmediğinizi veya sitenizi Paraya dönüştürmediğinizi veya Meta Etiketlerinizi Düzgün, Blah, Blah, Blah, Blah, Blah'ınızı belirlemeyi unuttuğunuzu öğrenmek için. Öyleyse neden hiçbir şeyin onun umduğun gibi yürümediğini merak ediyorsun.

İşe koymaya çalışmadan önce zanaatını öğrenin ve gereğinden fazla şansınız yok. Bir video oyunu deneyimine dayanarak uçmayı dener misiniz? (Tabii ki) Yani neden doğru bir beceri seti olmadan İnternet Pazarlama kadar karmaşık bir şey olarak hareket et.

Oh, gördüğün bu sitenin olduğunu unutmuştum ve bu adam farenin birkaç basit tıklaması olduğunu ve bu ya da diğerini ve haftada 10,000 dolar kazanabileceğinizi söyledi. Ya da bireyin yapabileceği dolar tutarını ne kadar zorlarsa yapın. Milletler hepimiz bu kadar basit olsaydı ve hepimiz zengin olurdu, değil mi? O zaman burada gerçekçi olalım ve gerçeklere bakalım. Ev Temelli bir iş girişimine giren tüm kişilerin% 1-3'ü süper başarılı olacak ve size ellerinde çalıştıklarını ve bunu hak ettiklerini garanti edebilirim. Başarılı olmak için gerekenleri yaptılar ve iyi bir akıl hocası ya da mentorun rehberliğini izlediler.

Başarıya ulaşmaya değer hiçbir şey kolay değildir, ancak kesinlikle, bir kişinin hedeflerine ulaşmak için gereken şeyleri öğrenmek ve uygulamak için zaman alan herkes tarafından yapılabilir. Bir dizi araçla ve gizli bir hazineye giden net bir yolla bir harita verilmiş olsaydınız ve yapmanız gereken tek şey bu haritadaki talimatları izlemekti, yapar mıydınız? Talimatları mektuba uyguladıysanız, kolay olmayacağını, ancak çok ulaşılabilir olduğunu unutmayın.

Şimdi kaçınız dediniz ki "Peki buna bağlı?"

Milletler, İnternet Pazarlama 'de böyle bir eğitim var ve zanaatlarında çok başarılı olan Mentorlar var ve bu bilgiyi sizinle paylaşmaya istekli. Tek yapmanız gereken, yeni bir beceri öğrenmek için ne yapmak istediğinize karar vermek.

Kendinizi uygulayın ve gökyüzü sınırdır.