डिजिटल विपणन

İnternet Pazarlama Hızlı Başlangıç ​​- Sadece Yeni Başlayanlar İçin

İnternet pazarlamacılığı veya satış ortaklığı pazarlaması adı verilen bir terimi duyuyor olabilirsiniz. İnternetin ne olduğunu ve hangi pazarlamanın ne olduğunu biliyorsunuz ama iki terimi bir araya getirdiğinizde insanlar tam olarak ne konuşuyor? Temel olarak, internet pazarlamacılığı dünyası sadece web sitenizi, tuğla ve harç işlerinizi veya ürünlerinizi internette tanıtıyor. Sarı sayfalardaki bir विज्ञापन gibi, internet pazarlama, reklamverenin internetteki mesajlarını her gün milyonlarca insana ulaştırmasını sağlar. Bu görev kendi içinde korkutucu olabilir ve internet pazarlamacılığına yeni başlıyorsanız veya yeni başlayan biriyseniz, nereden başlıyorsunuz?

Yeni başlayanlar veya yeni başlayanlar için İnternet pazarlaması, günde 200 bin çevrimiçi kendi kendine eğitimci olan geniş ve büyüyen bir fenomendir! Bu doğru. Yalnız değilsin. Her gün 200.000'den fazla internet pazarlama habercisi online pazarlama sektörüne katılıyor. Peki sen nerede başlıyorsun? Sizi köpekbalığı havuzundan uzak tutmak için bazı yararlı ipuçları.

Yavaş öğrenin. Bu zengin, zengin bir şema değil. Daha çok rick yavaş iş gibi. Zengin misin? Evet yapabilirsin! Zengin olacak mısın? Bu bizi ikinci noktaya götürür,

Doğru zihniyete sahip olursunuz ve başarılı olursunuz. İnternet pazarlamacılığına girmeyin ve altı hafta içinde öğrenmediğinizde veya ilk 1000 dolar gününüzün başarısız olup olmadığını düşünmeyin. Hayır, her işte olduğu gibi, internette pazarlama yapmak büyük bir pazardan dolayı milyonlarca dolar kazanmanızı sağlayabilir, ancak bazı temel bilgilere ve oraya ulaşmak için bazı becerilere ihtiyaç duyacaksınız.

Paradan daha fazla zamanınız mı yoksa vize versa mı karar verin. Daha fazla zamanınız varsa, organik pazarlama veya makale pazarlamasıyla ilgili tüm bilgileri bulmaya başlayın. Burada makaleleri yazacak, bunları web'de yayınlayacaksınız ve tina satışındaki insanlar bu mesajların, mesajlarınız, kaynak bağlantılarınızla tüm ağ üzerinden seyahat edebilecekleri ve Google'da veya diğer arama motorlarında otorite olarak fark edilmenize yardımcı olacak kişiler. Daha fazla paranız varsa, işe ya da Google’da reklam yayınlamayı öğrenin. Bu bir uyarıdır. Bu, günde bir binlerce maliyete sahip olabilir, bu yüzden bu konuda her şeyi öğrenebilir ve küçük başlayabilirsiniz.

Oraya gitmeye hazır olduğunuzda, bir web sitesi oluşturmak veya bu bilgiyi ücretsiz çevrimiçi bir siteye koymak isteyebilirsiniz; Biri Squidoo, başka bir hub sayfası, ya da bir blog oluşturmak. Bunlar, yeni başlayan internet pazarlamacılarının ayaklarını ıslatmasına ve para kazanmasına yardımcı olacak. Burada, Google reklamlarınızdan para kazanabilir, para kazanabilir veya Amazon veya eBay'den ürünler ekleyebilir ve muhtemelen bu yollarla ilgili yardım alabilirsiniz.

Daha fazla yardıma ihtiyacınız olacağını düşünüyorsanız, başka bir seçenek ve en iyi seçenek bence, bir internet okulu veya üyelik sitesine katılmaktır. Bir ücret olacak, ancak destek ve araçların bilgisi ve teknik yardım, öğrenmenin en iyi yoludur. Orada e-kitaplarda adım adım rehber, PDF ve şimdi, el ile sizi yönlendirmek, sahip olabileceğiniz soruları yanıtlamak, diğer üyelerle birlikte öğrenmeye katılmak ve internet pazarlamacılığı alanında büyümek için videolar var.

Bu yöntem internet pazarlama öğrenme eğrisinin her yönünü birleştirmenin bir yoludur. Küçük başlar ve istikrarlı bir hızda büyümek için izin verecektir. Olumlu bir zihniyet ve hangi yöne çekileceğini ve hangi önlemlere dikkat etmenizi sağlayacak. Kafa karıştırıcı olmayacak bir seçim yaptığınızdan emin olun, ancak eğitim stiliniz için en iyi eşleşme olacaktır.