डिजिटल विपणन

İnternet Pazarlama ile Para Kazanmak – Başlarken İç Insights

Bush'un etrafında dövülmeyelim. İnternet Pazarlama ile başlamanın en iyi yolu, eğer yapabiliyorsanız biraz yardım almaktır. Size danışmanlık yapacak birini tanımıyorsanız, işe başlama sürecini ve geleceği iyi bir şekilde yönlendirecek bir İnternet Pazarlama ürün çözümü programı satın alın. Kendinizi, araştırma yaparak, plan yaparak, kavramları anlayarak ve başkaları tarafından yönetilen ve kaldırabileceğiniz gerekli araçları öğrenirken çok büyük bir zaman kazandıracaksınız. Bu programlardan biri size bir sıçrama başlatır ve sağduyunuz sonunda devralacak. Tekerleği yeniden icat etmeye gerek yok. Temel bilgileri almaya odaklanın ve daha sonra tekerleğin daha hızlı dönüşünü sağlamak için çalışın. 100 $ 'dan daha az bir para için uygun kılavuzlar var ve her kuruşa değer. Sadece araştırmanızı iyi bir şekilde yapın ve dolandırılmamaktan kaçının.

Böyle söylenecek, internet pazarlamacılığının genel kavramlarına dair kavrayışlar elde etmek için zaman ve çaba gerekecek; bunlar arasında aşağıdakiler gibi konular yer almaktadır:

1. Hedefe yönelik bir pazar yeri nasıl seçilir

2. Gelir elde etmek için hangi yöntemleri kullanacaksınız (komisyona bağlı satış ortaklığı ve tıklama başına ödeme vb.).

3. Satılacak ürünleri nerede bulabilirim (online marketler)

4. Bir web varlığı oluşturmak için hangi yöntemler kullanılır (web siteleri, bloglar, makaleler, çevrimiçi haberler, vb ……)

5. Web varlığınıza trafik çekmek için nasıl

6. Web varlığınız ve pazarlanmakta olduğunuz ürünlerle ilgili web davranışları nasıl analiz edilir.

7. Yukarıda bahsi geçen faaliyetlerden bahsetmek için hangi kaynaklara ve araçlara ihtiyaç duyacağınız

Bu alanların her birine dair kavrayışlar kazanmış olmanız durumunda, bilgi ve becerilerinizin gelişimine ihtiyaç duyabilecekleri bir bakış açısı kazanmanız gerekecektir. Bu kavramlardan bazıları sizin için yeniyse, göz korkutmayın. Takip etmeyi kesmek için biraz yardıma ihtiyacın var. İnternet pazarlama ürün çözümü rehberi yardımcı olabilir. Bu zor değil ve kendinizi ilerletmek için çok ödüllendirici. Üretken gelirin aşamalı olarak ortaya çıkacağından ve buna değer bulmanız için ona bağlı kalmanız gerektiğinden ısrarcı olmanız gerektiğini unutmayın.

Başlamaya hazır olduğunuzda, ilk birkaç haftaya odaklanmış temel bir plan oluşturmanız gerekecektir. Planınız muhtemelen aşağıdakileri içerecek şekilde gelişecektir:

1. Web sitenizi barındıran bir web sitesi barındırma sağlayıcı ilişkisi kurun – Bazı İnternet Pazarlama çözüm ürünleri, web sitesi barındırma sağlayıcısıyla kendi web sitenizi ilk önce barındırma gereksinimini ortadan kaldırır. Başlamak için bir web sitesi barındırma sağlayıcısını güvenceye almanızı ve güvence altına almanızı ve kendi alan adınızı oluşturmanızı öneriyorum. Bunu yapmanın maliyeti aylık 5,00 ABD Doları – 7,00 ABD dolarına kadar düşmektedir ve spam'ın birincil kişisel e-posta hesabınızda oluşturulmasını önlemek için akıllıca kullanabileceğiniz sınırsız e-posta hesapları alırsınız. İpucu: Birincil e-posta hesabınızı değil, gerektiği şekilde çevrimiçi dağıtmak için e-posta hesaplarını kullanın. Barındırılan bir web sitesi oluşturmak ve sahip olmak, eğlencenin yarısıdır. Web sitenizin büyüdüğünü ve trafik ürettiğini izleyen bir saplantı haline gelir ve biri internetteki web varlığınızın bir kişiye değer sağladığını düşünmek ister. Web sitemdeki insanlara, faydalı bilgiler bulduklarını söyleyen bir zamanda, bir saatte 30 dakika boyunca buluyorum.

2. Pazar yeri ilişkilerini tanımlamak ve güvence altına almak

3. Hedef pazarını ve hedeflemek istediğiniz ürünleri belirleyin

4. Web sitenizi seçilmiş ürün teklifleriyle oluşturun ve yayınlayın

5. Google AdSense ile bir ilişki kurmak

6. Web sitelerinizi trafik için nasıl izleyeceğinizi öğrenin

7. Web sitenizi iyileştirmek ve web sitenize trafik çekmeye çalışmak için sürekli iyileştirme planlaması yapın

Duyduğunuz bir şey, içerikle ilgili. Bu ifadeyi hatırlayın ve site içeriğinizi iyileştirmek için çalışın. Ancak, sitenizi yayınlamak için mükemmel olana kadar beklemeyin. Uygun bir şeye sahip olduğunuzda web sitenizi yayınlayın, ne yaptığınızı öğrenin ve zaman içinde daha iyi hale getirin.

Bu temel etkinlikleri tamamladıktan sonra, ilk bir çerçeve oluşturmuş olacak ve web sitenize trafik çeken ve gelir yaratan bir sonraki aşamaya geçmeye hazır olacaksınız. Bu noktaya ulaşmak heyecan vericidir ve özellikle de bazı yardımlarınız varsa o kadar da zor değildir. Bu noktada çok fazla gelir elde etmiyor olabilirsiniz, ancak web sitenize trafik çekmeyi ve web varlık stratejinizi nasıl geliştireceğinizi öğrenmek için ilk çerçeveye sahip olacaksınız. Gerçek işin, web sitenizin varlığını bilme ve gelir sağlama yöntemlerinizi geliştirmeye başladığı yer burasıdır.