डिजिटल विपणन

İnternet Pazarlama Ortak Gelir

İnternet Pazarlaması dünyasında, ana fikir parayı kolay ve hızlı yapmaktır. Böyle büyük bir potansiyel müşteri tabanına sahipseniz ve satmak, müşteriler kazanmak ve kar etmek istediğinizde, İnternet'in işini yapmasına ve potansiyel müşterilerin birbirleriyle iletişim kurmasına ve hakkında fikir ve düşüncelerini paylaşmasına izin vermek daha kolaydır. ürünlerinizi el ile satın almaya çalışan manuel olarak değil.

Bir rastgele ağ sörfçüsü, bilgi paylaştığı kişilerle yüzlerce iletişime sahip olabilir ve bu kişiler yüzlerce kişi ile iletişim kurabilir ve bunun gibi, düğümlerin insan veya grup gruplarını temsil ettiği dev bir örümceğin ağı gibi varlıklar olarak bilinen insan gruplarının ve aralarındaki çizgiler bir iletişim kanalını ve dolaylı olarak bilgi paylaşma yolunu temsil eder.

Ürününüzü satarken, bağımsız insan gruplarını hedefliyorsanız ve onlara sunduğunuz şeyden memnunlarsa, o zaman sözcüğü diğer insan gruplarına yayacaklar ve zincirleme bir reaksiyonda, temel bir temel kazanmış olacaksınız. müşteri tabanı ürünlerinizle ilgileniyor.

Bütün bunlar iyi görünüyor, ama daha da iyi olabilir. Ya daha fazla para kazanabiliyorsanız, sadece sattığınız ürünün fiyatına göre değil. Diğer işletmelere de müşteri sağlamak için para alırsanız ne olur?

İşletmeler her zaman daha fazla müşteriye ihtiyaç duyar, bu da bir işletmenin temel kurallarından biridir. Sat, sat ve sonra biraz daha sat. Ancak satış yapmak için müşteri tabanınızı sürekli olarak büyütmeniz gerekir.

Bağlı kuruluş, size müşteri getirmek için ödediğiniz kişidir. İştirakler, web sayfalarınıza, ikna, afişler, reklamlar, "gerçek hikayeler" yoluyla temelde dikkat çeken ve ilginç olan şeyleri müşterilerinize çeker. Her yeni müşteri için, bağlı ortaklar, onlar tarafından satın alınan müşterilere satılan ürünlerden elde edilen kâr yüzdesinden veya sabit bir miktar paradan oluşan bir komisyon alırlar.

Bir işletmeye üye olmak, yalnızca yeni müşteriler için avlanma şeklinde değil, birçok farklı biçimde olabilir.

Örneğin Google, işletmelerin sitelerini kaydettirebilecekleri, pankartlar, sloganlar veya başka herhangi bir tanıtım türünü kaydedebilecekleri ve kullanıcılar bu pankartları web sitelerine dahil edebilecekleri ve her pankart tıklama için kazandıkları belirli bir miktar para. Mekanizma basit ve etkilidir, kâr için büyük potansiyel yaratır: işletmeler, tanıtım materyallerini yayınlamak için Google'a, bağıl siteleri için trafik artışı vaadiyle ödeme yapar ve bu sözü yerine getirmek için Google, kullanıcılara web sitelerini tıklamaları ve ziyaret etmeleri için ödeme yapar. . Tıklayan ve ziyaret eden kullanıcılar Google’a üyedir.

Başka bir bağlı kuruluş programı, İşlem Başına Tıklama konsepti etrafında döner. Bir eylemi tamamladıklarında (bir anketi doldurduklarında veya bir web sayfasında 5 dakika geçirdiklerinde veya genellikle belirli bir ürün için tanıtım oluşturan herhangi bir şey) kullanıcılar ödüllendirilir. Kullanıcılar, bir şey satın almaya gerek kalmadan fazladan para kazanabileceklerini bilirlerse bir ürünü kontrol etmekle her zaman daha fazla ilgilenirler.

Bir işletmeye üye olmanın birçok avantajı vardır ve para kazanmak için kolay bir yoldur. Çok fazla çaba harcamak zorunda değilsiniz ve her zaman işinize hak kazanacakları için iş ortaklarının önemini anladıkları için ödeme alacağınızdan her zaman eminiz. Bu İnternet Pazarı anahtar kavramlarının hayata geçirilmesi kolaydır ve bugün aktif olan yoğun iş sayısı sayesinde, size uygun bir tür ortaklık programı bulmak zorundasınız.