एसईओ

İnternet Pazarlama SEO yapmak kolaydır

İnternet pazarlamacılığı için yapılacak ilk şey SEO (arama motoru optimizasyonu) anahtar kelimelerinizi araştırıyor. Anahtar kelimeler, kullanıcıların ilgi alanlarıyla ilgili web sitelerini bulmak için yazdıkları kelimelerdir. Kullanıcıların sunduğunuz bilgiler gibi bilgileri bulmak için hangi anahtar kelimeleri kullandığını biliyorsanız, arama motorlarında üst sıralara yükselebilirsiniz.

Anahtar Kelime İpuçları

İlk önce, ürün veya hizmetinizle ilgili aklınıza gelen her kelimenin bir listesini beyin fırtınası yapın. Başlamak için 25-30 kelime ile gel. Listenizdeki kelimeleri araştırmaya başladığınızda, oluşturduğunuzlarla birlikte giden diğer anahtar kelimeleri otomatik olarak görürsünüz. Başlamana başlamak için bazı kelimelere ihtiyacın olacak. Siz ilerledikçe, neredeyse sınırsız bir anahtar kelime listesiyle daha kolay ve daha kolay hale gelecektir.

Bu Anahtar Kelimeleri Günlük Olarak Kaç Kişi Arama Yapıyor?

Anahtar kelimelerinizi araştırabileceğiniz yerleri bulmak için arama çubuğuna "ücretsiz anahtar kelime araştırma araçları" yazın. Tırnak işaretlerini ekleyin, böylece ortaya çıkan web siteleri tam olarak arama çubuğuna yazdığınızla eşleşecektir. Anahtar kelime araştırma aracınızla, bilgi türü için kaç kişinin aradığını öğreneceksiniz, internet pazarlamacılığı SEO için, web sayfanızda stratejik olarak yerleştirilmiş anahtar kelimeleri kullandığınızdan emin olun.

Anahtar Kelimelerinizi Stratejik Olarak Yerleştirin

Ürününüze veya hizmetinize uyan anahtar kelimeler bulduğunuzda, bunları web sayfanıza ürün veya hizmetinizle ilgili stratejik bir şekilde yerleştirdiğinizden emin olun. İnternet pazarlaması bildiğiniz zaman yapmanız çok kolay. O zamana kadar, zaman zaman göz korkutucu görünüyor!