डिजिटल विपणन

İnternet Pazarlamasında Başlangıç

Birçok kişi İnternet Pazarlama’da ilk başladığında ne yapacağını bilmiyor. İnternet Pazarlama'nın başlangıcı, daha fazla fikir aldığınız ve başka bir site yapmak istediğinizde tekrar tekrar tekrar tekrar edeceğiniz bir şeydir. Bu yüzden harika bir İnternet Pazarlama e-kitabı veya başka bir kitabınız var ve doğrudan içeri atlamak istiyorsunuz. Nereye başlıyorsunuz?

Gerçekte ne yapmaya çalıştığınıza bağlı olarak, bir kaç yol var. . Bunların en iyisi, bence, kendi alanınızı almak ve barındırmaktır. Orada bazı büyük hosting şirketleri var. DreamHost ve 1and1 orada iyi olanlardan. Kendi alanınıza ihtiyaç duymanızın bir nedeni, orada ne olduğuna dair tam kontrol sahibi olmanızdır. Bazı yaklaşımlar işe yaramadığını ispatlarsa, şeyleri istediğiniz gibi değiştirebilir ve yeni şeyler deneyebilirsiniz.

Oyundaki bazı yeniler HTML'yi, javascript'i veya CSS'yi bilmiyor, okuyamıyor ya da anlamıyor. Eğer bu sizseniz, kendi alanınızla kendi uzmanınız olmayı düşünüyorsanız, kodlama dillerinden en az birini bilmeniz gerekir. Eğer bu yönü kontrolünüzün dışına çıkarırsanız ve belki de sizin için yapacak birini işe alırsanız, o zaman sorun değil. İnsanlar bunu da yapıyorlar, ancak uçağınızdaki şeyleri değiştirme yeteneğine sahip değilsiniz, 3AM bile olsa yeni bir proje başlatacaksınız ve sitenizi en iyi nelerin işe yaradığını görmek ve yeni müşterileri en iyi şekilde dönüştürmek için sitenizi farklı şekillerde test edin. Kendi siteniz, farklı satış sayfalarıyla da testler yapmanıza izin veriyor ve bu şekilde test ediliyor, kiralanmış bir tasarımcı kullanıyorsunuz, masraflı olabilir. Kendinizi bir şey kodlamak mümkün Internet Pazarlama son derece değerli bir beceridir.

Diğer site alternatif bir Weblog almak ve para kazanmak için kullanmaktır. Kodların nasıl çalıştığını bilmeniz gerekmediğinden güncellemeleri yazıp gönderin. Blog hizmeti her şeyin değişmesine izin verse bile, çok yönlülük maliyetinde. Blogu elde etmenin amacı, başlangıçta kendi işlerinizi satmaya ya da İnternet Pazarlama'nın başka yollarına geçmeye yetecek kadar rahat olana kadar, bir bağlı kuruluşun ürününü tanıtmaktır. Bloglar muhtemelen başlangıçta gitmek için en ucuz yoldur. MoneyForBlogging burada daha ayrıntılı bir yol ve burada ele almayacağımın yollarını sunuyor.

Buradaki fikir, bir çeşit "operasyonlar üssüne" ihtiyaç duymanızdır. Bir çok şeyi tanıtabileceğiniz, yeni yaklaşımları ve reklamları deneyip, sık sık sizin için daha fazla müşteriyi dönüştüren mümkün olan en iyi sürümü bulana kadar sitenizi tekrar tekrar test edebilirsiniz. Yeni şeyler denemek ve üzerinde çalıştığınız şeyleri düzeltmek için size bir ana üs verir. Bir e-kitap oluşturmaya karar verirseniz, sitenizden satabilirsiniz ya da orada bir satış ortağı ürünü tanıtabilirsiniz, kendi posta listenizi oluşturmak için kullanabilirsiniz. Bu İnternet Pazarlama bir "serbest" adım değil, ama bu alan için arama motorları kısa bir arama ile uzun sürmez tüm uzmanları, gurularını ve hatta normal online mermi biti ve var gösteren gösterir kendi alanlarını Şimdi, tek ihtiyacınız olan şey, neyi teşvik etmek gerektiğidir.

Bahamalar'da görüşmek üzere.