डिजिटल विपणन

İnternet Reklamcılığının Avantajları

İşiniz için daha fazla farkındalık yaratmak isteyen bir KOBİ olarak reklamcılık ve markalaşma önemlidir. İnternet reklamcılığının avantajları son derece yüksektir. İnsanlar hayatlarına fayda sağlamak için bir hizmet ararken, yapacakları ilk şey bir arama motoru kullanmak ve onlara en yakın hizmeti aramaktır. Çevrimdışı bir işletme için çevrimiçi reklamcılığı kullanarak sadece% 40.000 kazanç elde etmek yaygın. Buna girmeden önce, diğer विज्ञापन türlerine bir göz atalım.

1) Ağız kelimesi

Özgür ve Viral, insanlar hizmetinizin haberlerini yaymaya başladıklarında, ücretsiz tanıtım alırsınız.

2) Haber Editörleri

Sıcak olan konular hakkında yerel haber editörünüze makaleler eklemek. Editörler sürekli olarak okuyucularına iyi makaleler veya haberler aramaktadırlar. Eğer bir hizmet ürünü sunabilirseniz, şimdiki ve kitlesel olarak kitlelere değer katan bir şey sunacak olursanız, onlar size bir hikaye anlatacaklardır.

3) Gruplara katılmak ve hizmetinizi söz konusu gruba pazarlama

Google Grupları, Golf gibi tema tabanlı forumlar. Yani bir golf antrenörü iseniz, golf forumlarına gidin.

4) Geleneksel TV ve Radyo reklamcılığı

Bu, temel olarak kitlesel tüketici ürünlerinde faaliyet gösteren daha büyük şirketler içindir. Sigorta, Gıda, Sağlık ürünleri, Kozmetik.

5) Sıkışık temalarla Dergilerdeki Reklamları Alış

Moda dergileri, Gövde yapı dergileri, araba dergileri.

6) Gazete ilanları

Sınıflandırılmış Reklamlar, reklam vermek için ortak bir yerdir. Reklam verilecek diğer alanlar ise yatırım, sigorta, para yönetimi vb. Yoluyla nasıl para kazanılacağına dair raporların yer aldığı para bölümleridir. Birçok yatırımcı, bu alanlarda reklam vermek isteyen eğitmenleri, hedef kitleye sıkı sıkıya ulaştırmıştır.

7) İnternet Reklamcılığı

KOBİ'ler için çok basit ve uygun fiyatlı. Öncelikle, potansiyel müşterileri toplayabilen ve hatta satışları daha iyi işleyebilecek bir web sitesine sahip olmanız gerekir. Sadece elance.com adresinden bir web tasarımcısı kirala. İyi bir web sitesi müşterileri dönüştürebilir ya da sizi nasıl bulacağınızı söyleyebilsin. Anında trafik, Google gibi Arama Motorlarına Reklam yerleştirerek kolayca oluşturulabilir. Kendi işim için birçok kez hızlı geri dönüşler için anlık trafik oluşturmayı ve ardından uzun vadeli trafik oluşturma stratejileri izlemeyi seviyorum. Niye ya? Basit, AdWords’le, hangi anahtar kelimelerin dönüşüm sağladığını ve bu Alıcı anahtar kelimeleri için sitemi daha fazla SEO’yu anlayabilirim.

Bazı uzmanlar aslında AdWords’ü kullanarak hizmetlerini tanıtıyorlar. Aşırı derecede hedefe yönelik ve odaklanmış olduğundan yalnızca 0,10 ABD doları maliyetini bildiğim bir reklamı tıklamayı hatırlıyorum. Kliniğe servis için 400 dolar ödendi. Hepsinden önemlisi, reklamveren, Reklamı tıklayana kadar hiçbir reklam maliyeti ödememektedir. Arama motoru reklamcılığının bu kadar karlı olmasının nedeni budur. Dergi, Gazete, TV reklamcılığına kıyasla maliyeti düşüyor ve ROI o kadar inanılmaz derecede yüksek.

İnternet reklamcılığının avantajları alt satırınıza büyük fayda sağlayacaktır.