डिजिटल विपणन

İş Web Siteleri İçin Web Tasarımı ve Pazarlama Çözümleri

Kâr elde etmek için bir İnternet varlığı isteyen küçük işletmeler, web tasarımını sadece bilgi amaçlı bir web sitesi isteyen birine göre farklı düşünmelidir. Şirketinizle ilgili bazı temel bilgilere sahip olan zorunlu web sitesini hazırlamak – kesinlikle harika görünen ancak tek bir ziyaretçiyi müşteriye dönüştüremeyen bir site, inşa edilmesi gereken zaman ve çabaya değmez. Ve bu, çoğu işletmelerin oluşturduğu şeydir.

Daha iyi bilmiyorlar.

Sıfırdan bir web sitesi oluşturmak veya mevcut web sitenizi bir öncü web sitesine dönüştürmek için – ziyaretçileri liderlere ve sadık müşterilere dönüştüren biri – birkaç şey yapmanız gerekir:

  1. Karşı konulamaz bir teklif oluşturun.
  2. Ziyaretçilerinizin katılmasını ve teklifi almasını sağlayın, 7/24.
  3. Katılımı (potansiyel müşteriler) müşterilere dönüştürün ve müşterileri tekrarlayın.

Karşı konulamaz bir teklif oluşturun.

Karşı konulamaz teklifinizin elbette karşı konulamaz olması gerekiyor. Ziyaretçinizin istediği bir şey olmalı, şimdi istiyor ve web sitenizi onsuz bırakmak istemiyor. Bunun ne olduğunu anlayabilir ve onlara sunabilirseniz, o zaman karşı konulmaz bir teklifiniz olur. İdeal olarak, ücretsiz, anında sahip olabilecekleri bir şey ve onlar için büyük bir sorunu çözen bir şey – acıyı hafifletecek ya da belki de bir hedefi gerçekleştirmeye daha da yaklaştıracak bir şey.

Formlar arasında seçim yap.

Bir kez sunduğunuz şeyleri istediklerini bildiklerinde, almaları için bir yola ihtiyacınız var – şimdi. Tek bir dönüşüm, bir şekilde seçilmedikçe, adlarını ve e-posta adreslerini size verene kadar olmaz. Bu anlaşma. Bir isim ve e-posta adresi karşılığında karşı konulmaz teklifiniz. Bu ayrıntıları sizden aldığınızda, teklifinizi başka bir web sayfasındaki bir e-postayla sağlayabilirsiniz. Nerede önemli değil. Önemli olan, yeni bir müşteri adayı elde etmenin bir yolunu bulmanızdır. Harika bir şey sağladınız ve şimdi onlarla e-posta yoluyla iletişim kurabilir ve bir ilişki kurmaya başlayabilirsiniz … ve umarım (bir gün sonra) yeni bir müşteri.

dönüşümler.

Biraz yedekleyelim. Karşı konulamaz bir teklifiniz olduğunda, bir sonraki adım da ziyaretçilerinize sunarak büyüklüğü de görebilmeleridir. Dünya gezegeninde mümkün olan en iyi teklifi bulabilirsin, ancak bu mesajı ziyaretçinin karşısına çıkaramazsan – hiçbir katılımcının olmadığı karşı konulmaz bir teklif. Hala dayanılmaz, sadece kimse bilmiyor, çünkü doğru bir şekilde açıklayamayacağınızı bilmiyorsunuz. Bu senin için talihsiz – yolsuzluk yok. Ve onlar için talihsiz – zevk almazlar.

Yani, onlara bir şekilde faydalarını açık bir şekilde belirtmeniz gerekiyor. Açık bir başlıkta, mermi puanlarının bir listesi veya bir video veya sesli mesaj. Ve eğer iyi bir iş yaparsanız, onları bir ziyaretçiden bir kurşuna çevireceksiniz. Daha sonra, ürün ve hizmetlerinizin avantajlarından yararlanarak iyi bir iş yapmaya devam ederseniz; Onları size ve işinize göstererek sorunlarına en iyi çözümdür – bir müşteriden müşteriye dönüşecektir. Ve kaliteyi sağlamaya devam ederseniz, güven inşa edecek ve müşteriden müşteriye dönüşecek.

Şimdi, açıkça görülmesi gereken başka konular var, ancak bunlar iş sitelerinin en önemli web tasarım ve pazarlama çözümleri.